Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Az eredménnyel kapcsolatos észrevételeket március 13-án 10 óráig tudjuk fogadni.

Megoldások megtekintése
Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: 460 pont Keys of Knowledge 2
2 Összpontszám: 455 pont DollárPapa Bandája
3 Összpontszám: 450 pont Tini titánok
4 Összpontszám: 444 pont Belsősök
5 Összpontszám: 444 pont Pénztárca
6 Összpontszám: 438 pont lányok2
7 Összpontszám: 437 pont DFL
8 Összpontszám: 437 pont Brassers
9 Összpontszám: 437 pont WiNaVi
10 Összpontszám: 435 pont Kiskacsa
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • Csapat #1
  • Trois cent soixante croissant
  • Berzelit
  • Kacsák
  • Faktosok
Dél-magyarországi régió
  • Triumvirátus
  • Díszterem
  • Türr Bank
  • Premium
  • Szentek
Nyugat-magyarországi régió
  • Mind arany
  • Rosikadomi
  • Winchesterek_16
  • Ezüst sólymok
  • Katipalista Ponomoly( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kelet-magyarországi régió
  • Maturandusok
  • Szuper TEK csapat
  • 10.E_1
  • A Klapka út farkasai
  • 10.E_2
Iskolahálózati forduló
  • Keys of Knowledge 2
  • Brassers
  • DollárPapa Bandája
  • Pénztárca
  • Belsősök
  • WiNaVi
  • Kex
  • Kódfejtők
  • Teki angyalai
  • DFL
  • Fiorini
  • Team Etya
  • Csajok
  • Tini titánok
  • Katicák
  • Best(d)iák
  • Pénzügyesek
  • ZÁRCSÖKKENTŐK
  • Boxosok
  • Diverzifikáció
  • Kecsik
  • lányok2
  • CrazyFrogs
  • TeamBM
  • Kiskacsa
  • Adócsalók
  • Futótűz
  • 10.E_3
  • Dimenzió
  • Hitelintézetesek
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
21 Összpontszám: 317 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 179 pont
  • 2. forduló: 138 pont

Faktosok

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Jancsovics Ákos
  • Tóth Fábián Tamás
  • Szele Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
22 Összpontszám: 293 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 176 pont
  • 2. forduló: 117 pont

Team Etya

Csapatkapitány:

Szabó Eszter

Csapattagok:
  • Orosz Laura
  • Lőrincz Vivien
  • Stoll Barnabás
Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
23 Összpontszám: 289 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 165 pont
  • 2. forduló: 124 pont

Államcsőd

Csapatkapitány:

Farkas Gergely

Csapattagok:
  • Mercz Dániel János
  • Martonosi Bendegúz György
  • Seregi Tamás Ádám
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
24 Összpontszám: 285 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 147 pont
  • 2. forduló: 138 pont

Queens

Csapatkapitány:

Lukács Ernő

Csapattagok:
  • Dancs Annamária
  • Körte Mercédesz
  • Szendrői Veronika
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye
25 Összpontszám: 282 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 151 pont
  • 2. forduló: 131 pont

Triász

Csapatkapitány:

Heiner Nóra

Csapattagok:
  • Szalkai Lili
  • Bernáth Fanni
  • Rimóczi Zsanett
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye
26 Összpontszám: 275 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 166 pont
  • 2. forduló: 109 pont

Forintos

Csapatkapitány:

Sipos Tünde

Csapattagok:
  • Kovács Andrea
  • Silberer Napsugár Mónika
  • Hajdu Artúr János
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
27 Összpontszám: 270 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 150 pont
  • 2. forduló: 120 pont

VKP Károlyi

Csapatkapitány:

Juhászné Kapás Judit

Csapattagok:
  • Pilczinger Ádám
  • Majzik Bálint
  • Sipos Vivien
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
28 Összpontszám: 269 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 155 pont
  • 2. forduló: 114 pont

Törtetők

Csapatkapitány:

Dalmady Tünde

Csapattagok:
  • Konkoly Krisztina
  • Takács Dorina
  • Hanzli Kevin
Tatabányai SZC Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Szakgimnáziuma
29 Összpontszám: 268 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 141 pont
  • 2. forduló: 127 pont

PindúrPandúrok

Csapatkapitány:

Sipos Tünde

Csapattagok:
  • Anda Brigitta Nikolett
  • Gyoroki Ildikó Réka
  • Horváth Réka
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
30 Összpontszám: 263 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 156 pont
  • 2. forduló: 107 pont

kecskehús

Csapatkapitány:

Fazakas-Nyitrai Enikő

Csapattagok:
  • Bartha Luca
  • Láng Rebeka
  • Rumó Klaudia
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
31 Összpontszám: 263 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 168 pont
  • 2. forduló: 95 pont

Nagymenők

Csapatkapitány:

Bereczki Mária

Csapattagok:
  • Kotormány Fanni
  • Németh Mária
  • László Laura
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
32 Összpontszám: 263 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 170 pont
  • 2. forduló: 93 pont

R.V.T.

Csapatkapitány:

Pápai Júlia

Csapattagok:
  • Erdélyi Erika
  • Papik Vivien
  • Tóth Nikolett
Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
33 Összpontszám: 261 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 157 pont
  • 2. forduló: 104 pont

WeStSiDe

Csapatkapitány:

Bereczki Mária

Csapattagok:
  • Pákozdi Rebeka
  • Bődi Csenge
  • Gervai Ádám
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
34 Összpontszám: 243 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 148 pont
  • 2. forduló: 95 pont

Koronák

Csapatkapitány:

Fazakas-Nyitrai Enikő

Csapattagok:
  • Gáspár Lili
  • Garajszki Anna
  • Nagy Andrea
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
35 Összpontszám: 242 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 186 pont
  • 2. forduló: 56 pont

Dagobert

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Zentai László
  • Szabó Bence Zsombor
  • Havasi Bence
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
36 Összpontszám: 242 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 138 pont
  • 2. forduló: 104 pont

Peace

Csapatkapitány:

Kissné Dézsi Erika

Csapattagok:
  • Kónya Krisztina
  • Berkes Adrienn
  • Puskás Kata
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
37 Összpontszám: 240 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont
  • 2. forduló: 94 pont

Fantasztikus Trió

Csapatkapitány:

Nyuli Adrienn

Csapattagok:
  • Valkai Angelika
  • Hidvégi Klaudia
Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
38 Összpontszám: 234 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 149 pont
  • 2. forduló: 85 pont

Traktorok

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Ujlaky Anita
  • Erős István
  • Tőkés Anna
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
39 Összpontszám: 234 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 138 pont
  • 2. forduló: 96 pont

elvtársak

Csapatkapitány:

Fazakas-Nyitrai Enikő

Csapattagok:
  • Bencze Bettina
  • Szappanos Dominik
  • Vass Roland
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
40 Összpontszám: 232 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 147 pont
  • 2. forduló: 85 pont

Csambiik

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Muzsai Máté
  • Schifferer Márton
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma