Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
1 Összpontszám: 188 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 188 pont

Trois cent soixante croissant

Csapatkapitány:

Figura Magdolna

Csapattagok:
  • Hidasi Ákos
  • Nagy Bence
  • Takács Benedek
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
2 Összpontszám: 184 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 184 pont

Kacsák

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Rajnai Réka
  • Demeter Gábor
  • Bartal Nóra
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
3 Összpontszám: 183 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 183 pont

Dagobert

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Zentai László
  • Szabó Bence Zsombor
  • Havasi Bence
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
4 Összpontszám: 183 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 183 pont

Félelmetes négyes

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Nitti Alexa Bernadett
  • Reiter Renáta
  • Pfendert Petra Anna
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
5 Összpontszám: 183 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 183 pont

Csapat #1

Csapatkapitány:

Csath Judit Katalin

Csapattagok:
  • Vörös András
  • Kotmayer Előd
  • Vámos Tamás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
6 Összpontszám: 181 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 181 pont

KÁCSÁ

Csapatkapitány:

Bencs Bernadette

Csapattagok:
  • Andrási Boglárka
  • Nótás Donatella
  • Kovács Laura Vanessza
Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
7 Összpontszám: 180 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 180 pont

Berzelit

Csapatkapitány:

Kökény Erzsébet

Csapattagok:
  • Kosina Elizabet
  • Czigány Alexa
  • Máté Viveka
Budapesti Gazdasági SZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
8 Összpontszám: 178 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 178 pont

Kódfejtők

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Dóczi Laura
  • Papp Petra
  • Püsök Szonja
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
9 Összpontszám: 177 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 177 pont

Brassers

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Jaziniczky Bence Zoltán
  • Kocsis Szabolcs
  • Németh Mihály Áron
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
10 Összpontszám: 176 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 176 pont

Faktosok

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Jancsovics Ákos
  • Tóth Fábián Tamás
  • Szele Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
11 Összpontszám: 175 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 175 pont

Fashion

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Till Jázmin
  • Klement Laura
  • Szabó Katalin
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
12 Összpontszám: 174 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 174 pont

Pénztárca

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Dávid László
  • Fási Krisztina
  • Garami Bence Balázs
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
13 Összpontszám: 173 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 173 pont

Team Etya

Csapatkapitány:

Szabó Eszter

Csapattagok:
  • Orosz Laura
  • Lőrincz Vivien
  • Stoll Barnabás
Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
14 Összpontszám: 172 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 172 pont

DollárPapa Bandája

Csapatkapitány:

Sipos Tünde

Csapattagok:
  • Ferenczi György
  • Hornyák Lilla Kamilla
  • Sramkó Dániel Máté
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
15 Összpontszám: 171 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 171 pont

Keys of Knowledge 2

Csapatkapitány:

Bereczki Mária

Csapattagok:
  • Prandovszki Richárd
  • Kálé Márk
  • Papp Vivien
Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
16 Összpontszám: 170 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 170 pont

Teki angyalai

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Kiss Máté Ferenc
  • Medveczki Gábor József
  • Ungureán Zsombor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
17 Összpontszám: 170 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 170 pont

Belsősök

Csapatkapitány:

Gangel Enikő

Csapattagok:
  • Schatz Barnabás
  • Vályi Bence
  • Bálint Mihály
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium
18 Összpontszám: 166 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 166 pont

Dimenzió

Csapatkapitány:

Gangel Enikő

Csapattagok:
  • Kovács Viktória Lilla
  • Sipeki Dávid
  • Fáy Lili
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium
19 Összpontszám: 165 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 165 pont

R.V.T.

Csapatkapitány:

Pápai Júlia

Csapattagok:
  • Erdélyi Erika
  • Papik Vivien
  • Tóth Nikolett
Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
20 Összpontszám: 164 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 164 pont

Fiorini

Csapatkapitány:

Katona Miklós

Csapattagok:
  • Veress Hunor
  • Molnár Márk
  • Foltányi Béla
Budapesti Gazdasági SZC Dobos C. József Szakképző Iskolája