Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
1 Összpontszám: 180 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 180 pont

Maturandusok

Csapatkapitány:

Kissné Horváth Ágnes

Csapattagok:
  • Balogh Orsolya
  • Lévai Ildikó
  • Gyürky Katalin
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
2 Összpontszám: 174 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 174 pont

10.E_2

Csapatkapitány:

Suba István

Csapattagok:
  • Szabó Ildikó
  • Vida Bernadett
  • Zdrobe Péter
Tóth Árpád Gimnázium
3 Összpontszám: 173 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 173 pont

10.E_1

Csapatkapitány:

Suba István

Csapattagok:
  • Pelyák Zsolt
  • Némethi Alex
  • Nótáros Lajos
Tóth Árpád Gimnázium
4 Összpontszám: 173 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 173 pont

aranycsapat

Csapatkapitány:

Sesztékné Kappanószki Ildikó

Csapattagok:
  • Horvát Alexandra
  • Szedmák Viktória
  • Sztancsik Réka
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium Telephelye
5 Összpontszám: 172 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 172 pont

10.E_3

Csapatkapitány:

Suba István

Csapattagok:
  • Venglovecz Bence
  • Rácz Dorka
  • Pásztor Máté
Tóth Árpád Gimnázium
6 Összpontszám: 172 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 172 pont

Andrássy Code

Csapatkapitány:

Sesztákné Kappanószki Ildikó

Csapattagok:
  • Molnár Lina
  • Boros Aliz
  • Adácsi Laura
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
7 Összpontszám: 171 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 171 pont

Szuper TEK csapat

Csapatkapitány:

Kovács Zsuzsanna

Csapattagok:
  • Matkovics Edina
  • Sléder-Molnár Katalin
  • Bozsó Tímea
Szolnoki SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
8 Összpontszám: 170 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 170 pont

Észbontók

Csapatkapitány:

Fürjész Emese

Csapattagok:
  • Oszlánczi Máté
  • Bakos József
  • Kakuk Dóra
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
9 Összpontszám: 168 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 168 pont

Csoda Team

Csapatkapitány:

Ördög Krisztián

Csapattagok:
  • Berkes Brigitta Viktória
  • Dobák Fani
  • Ördög Krisztián
Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
10 Összpontszám: 162 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 162 pont

Boxosok

Csapatkapitány:

Székelyné Ésik Mónika

Csapattagok:
  • Beregszászi Zoltán Levente
  • Csáti Imre
  • Varga Szabolcs
Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
11 Összpontszám: 160 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 160 pont

A Klapka út farkasai

Csapatkapitány:

Lénárt Renáta

Csapattagok:
  • Pozsik Panna
  • Fenyvesi Domonkos
  • Elek Olivér
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
12 Összpontszám: 155 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 155 pont

Team_Cobra

Csapatkapitány:

Székelyné Ésik Mónika

Csapattagok:
  • Deményi Dániel
  • Varga László
  • Rácz Ákos
Debreceni Szakképzési Centrum
13 Összpontszám: 152 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont

lodozso

Csapatkapitány:

Sesztákné Kappanószki Ildikó

Csapattagok:
  • Szabó Dorina
  • Vizes Zsófia
  • Kiss Lotti
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
14 Összpontszám: 151 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 151 pont

Bankódolók

Csapatkapitány:

Kissné Horváth Ágnes

Csapattagok:
  • Kaskötő Nándor
  • Uzonyi Zsófia
  • Fegyveres Flóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
15 Összpontszám: 148 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 148 pont

N-Agyok

Csapatkapitány:

Fürjész Emese

Csapattagok:
  • Nagy Ernő
  • Dudás Mátyás Torda
  • Madák Dávid
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
16 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

Soós Vilmos

Csapatkapitány:

Soós Vilmos

Csapattagok:
  • Soós Vilmos
  • Végh Gaszton
  • Kalamár Máte
Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
17 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

Diverzifikáció

Csapatkapitány:

Székelyné Ésik Mónika

Csapattagok:
  • Szabi
  • Pisti
  • Ádám
Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
18 Összpontszám: 145 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 145 pont

Pénzvadászok

Csapatkapitány:

Fürjész Emese

Csapattagok:
  • Szlovencsák Diána Noémi
  • Lestár Adél Gyöngyi
  • Farkas Mara Liza
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
19 Összpontszám: 145 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 145 pont

Wessi

Csapatkapitány:

Horváth Gábor

Csapattagok:
  • Kereszti Bence
  • Szuhányi Martin
  • Kovács Dániel
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
20 Összpontszám: 144 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 144 pont

KTTTBG

Csapatkapitány:

Kókainé Szűcs Ildikó

Csapattagok:
  • Karsai Kitti
  • Acsádi Tibor
  • Szegedi Tünde
Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma