Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Az eredménnyel kapcsolatos észrevételeket március 13-án 10 óráig tudjuk fogadni.

Megoldások megtekintése
Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: 460 pont Keys of Knowledge 2
2 Összpontszám: 455 pont DollárPapa Bandája
3 Összpontszám: 450 pont Tini titánok
4 Összpontszám: 444 pont Belsősök
5 Összpontszám: 444 pont Pénztárca
6 Összpontszám: 438 pont lányok2
7 Összpontszám: 437 pont DFL
8 Összpontszám: 437 pont Brassers
9 Összpontszám: 437 pont WiNaVi
10 Összpontszám: 435 pont Kiskacsa
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • Csapat #1
  • Trois cent soixante croissant
  • Berzelit
  • Kacsák
  • Faktosok
Dél-magyarországi régió
  • Triumvirátus
  • Díszterem
  • Türr Bank
  • Premium
  • Szentek
Nyugat-magyarországi régió
  • Mind arany
  • Rosikadomi
  • Winchesterek_16
  • Ezüst sólymok
  • Katipalista Ponomoly( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kelet-magyarországi régió
  • Maturandusok
  • Szuper TEK csapat
  • 10.E_1
  • A Klapka út farkasai
  • 10.E_2
Iskolahálózati forduló
  • Keys of Knowledge 2
  • Brassers
  • DollárPapa Bandája
  • Pénztárca
  • Belsősök
  • WiNaVi
  • Kex
  • Kódfejtők
  • Teki angyalai
  • DFL
  • Fiorini
  • Team Etya
  • Csajok
  • Tini titánok
  • Katicák
  • Best(d)iák
  • Pénzügyesek
  • ZÁRCSÖKKENTŐK
  • Boxosok
  • Diverzifikáció
  • Kecsik
  • lányok2
  • CrazyFrogs
  • TeamBM
  • Kiskacsa
  • Adócsalók
  • Futótűz
  • 10.E_3
  • Dimenzió
  • Hitelintézetesek
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
21 Összpontszám: 252 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 138 pont
  • 2. forduló: 114 pont

Kódolók

Csapatkapitány:

Lengyelné Makay Helga

Csapattagok:
  • Hajdu Sándor
  • Péter-Szabó Edina
  • Csirik Andrea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
22 Összpontszám: 246 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 159 pont
  • 2. forduló: 87 pont

hercegnők

Csapatkapitány:

Kurucz Mercédesz Dóra

Csapattagok:
  • Kurucz Mercédesz Dóra
  • Szebegyinszki Dorina
  • Szőke Noémi Janka
Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
23 Összpontszám: 240 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 157 pont
  • 2. forduló: 83 pont

Gepárd Team Security Vagyonvédelemi Kft.

Csapatkapitány:

Deákné Horváth Mőniika

Csapattagok:
  • Ladányi Zalán
  • Bakai Zsombor
  • Kivált Kornél
Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
24 Összpontszám: 229 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 129 pont
  • 2. forduló: 100 pont

Ady Angyalai

Csapatkapitány:

Sebestény Mihályné

Csapattagok:
  • Kovács Boglárka
  • Komlósi Eszter
  • Kiss Vanda
Gyulai SZC Ady Endre-Bay Zoltán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
25 Összpontszám: 226 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 138 pont
  • 2. forduló: 88 pont

Pindúr Pandúr

Csapatkapitány:

Sebestény Mihályné

Csapattagok:
  • Szűcs Viktória
  • Szűcs Alexandra
  • Nacsa Martina
Gyulai SZC Ady Endre-Bay Zoltán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
26 Összpontszám: 217 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 132 pont
  • 2. forduló: 85 pont

NLT394

Csapatkapitány:

Deákné Horváth Mónika

Csapattagok:
  • Szabados Lívia
  • Szabó Tünde
  • Garáz Nikolett
Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
27 Összpontszám: 210 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 122 pont
  • 2. forduló: 88 pont

PénzÜgyesek 2020

Csapatkapitány:

Horváth Erzsébet

Csapattagok:
  • Pataki Petra Anna
  • Giehr Nikolett
  • Tóth Mónika
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
28 Összpontszám: 196 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 114 pont
  • 2. forduló: 82 pont

Müzlik

Csapatkapitány:

Pipisné István Ildikó

Csapattagok:
  • Bajer Stella Napsugár
  • Száraz Szilvia Dorina
  • Hegyes Mária Alexandra
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
29 Összpontszám: 188 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 89 pont
  • 2. forduló: 99 pont

Mindegy

Csapatkapitány:

Pipisné István Ildikó

Csapattagok:
  • Pallagi Viktória
  • Balogh-Vig Natália
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
30 Összpontszám: 167 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 167 pont

DDR

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Temesvári Dávid
  • Lázár Romina Kimberli
  • Lóczi Dalma
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
31 Összpontszám: 64 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 64 pont

Pénzangyalok

Csapatkapitány:

Deákné Horváth Mónika

Csapattagok:
  • Kovács Kamilla Flóra
  • Német Zoé
  • Borda Nikoletta
Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
32 Összpontszám: 14 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 14 pont

1234

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Péter-Szabó Sára
  • Ónodi Tamás
  • Vid Levente Vazul
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma