Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Döntő eredményei
Gimnáziumi ág döntő eredményei
Csapatnév döntő kvíz forráselemzés elért pontszám
Pénzt vagy életet… 66 18,5 84,5 szuperdöntőbe jutott
Wall Street Bikái 68 16,25 84,25 szuperdöntőbe jutott
Mindent bele 72 12 84 szuperdöntőbe jutott
Neumann11F 66 11,75 77,75
Mucho pénzo 60 15,5 75,5
L'équipe d'or 66 9 75
Tizenegyedica$h 62 12,75 74,75
TÁG 60 13,75 73,75
okosokosokos 58 14,5 72,5
Triumvirátus55 56 13,75 69,75
Habibi 52 17 69
Adócsalók_9 56 13 69
Juli vagyok a császár 54 11,25 65,25
MoneyKings 48 14,25 62,25
Geld 38 0 38


Szakképzési ág döntő eredményei
Csapatnév döntő kvíz forráselemzés elért pontszám
K@m@t@r@t0k 70 16 86 szuperdöntőbe jutott
Profit-Girls 68 17,25 85,25 szuperdöntőbe jutott
Züm züm züm 70 13,75 83,75 szuperdöntőbe jutott
DLJ 62 17,5 79,5
RVM 64 14,75 78,75
Cickányok 62 15,75 77,75
Vizi madarak 60 17 77
Team Kőrösy 12C 62 14,75 76,75
Avengers 64 12,75 76,75
9114 64 11,25 75,25
Makikák 66 8,25 74,25
KamatKémek 62 10,5 72,5
Linett meg a többiek 62 9,5 71,5
KNAV 52 14,25 66,25
Bomboclat Pénzügy Társaság (BPT) 50 14,25 64,25
Kamatadómentes 64 0 64
KözgPénzesek 64 0 64
GLM 52 10,25 62,25
ErMaFa 46 16 62
Döntőbe jutott csapatok
Gimnáziumi ág:
Adócsalók_9
Geld
Habibi
Juli vagyok a császár
L'équipe d'or
Mindent bele
MoneyKings
Mucho pénzo
Neumann11F
okosokosokos
Pénzt vagy életet…
Szerencsetallérok
TÁG
Tizenegyedica$h
Triumvirátus55
Wall Street Bikái
Szakképzési ág:
9114
Avengers
Bomboclat Pénzügy Társaság (BPT)
Cickányok
DLJ
ErMaFa
GLM
K@m@t@r@t0k
Kamatadómentes
KamatKémek
KNAV
KözgPénzesek
Linett meg a többiek
Makikák
Profit-Girls
RVM
Team Kőrösy 12C
Vizi madarak
Züm züm züm
Zsivány eGYES
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
1061 Összpontszám: 6 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 6 pont

Janiakiraly

Csapatkapitány:

Kis János

Csapattagok:
  • kis Gábor
  • Balázs János
Felkészítő:

Bumbele Balázs

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
1062 Összpontszám: 6 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 6 pont

TeamDiff

Csapatkapitány:

Táncos Helga

Csapattagok:
  • Faragó Zoltan
  • Táncos Helga
Felkészítő:

Szabo Tibor

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum
1063 Összpontszám: 6 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 6 pont

10.B Vegyészek

Csapatkapitány:

Tóth Kristóf

Csapattagok:
  • Bogdán Panna
Felkészítő:

Horváth Gyöngyi

Budapesti Műszaki SZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
1064 Összpontszám: 4 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 4 pont

Lakatos Mihály

Csapatkapitány:

Lakatos Mihály

Csapattagok:
  • Lakatos Mihály
Felkészítő:

Tőzsér Láng Noémi

Érdi SZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1065 Összpontszám: 2 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 2 pont

Goats

Csapatkapitány:

Lukács Balázs

Csapattagok:
  • Lukács Balázs
  • Csizmadia Zsombor
  • Szabó Máté
Felkészítő:

Ancsin Zoltán

Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
1066 Összpontszám: 2 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 2 pont

cigok

Csapatkapitány:

kiss richárd

Csapattagok:
  • p.alexa
  • p.petra
  • k.richard
Felkészítő:

lakatos mihály

Érdi SZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1067 Összpontszám: 2 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 2 pont

Nem ölelsz már

Csapatkapitány:

Bereczki Gábor

Csapattagok:
  • Simon Attila
  • Békés Zsolt
Felkészítő:

Tőzsér-Láng Noémi

Érdi SZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1068 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 2. forduló: 0 pont

Battleshop

Csapatkapitány:

Kavarnyik Tímea

Csapattagok:
  • Dányi Csaba
  • Zelkó Patrik
Felkészítő:

Makarics Adrienne

Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Technikum
1069 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

A trio

Csapatkapitány:

Szente Kitti

Csapattagok:
  • Szalai Málna
  • Kiss Petra
Felkészítő:

dr. Szabó Tibor

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum
1070 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Pénzes Zsákok

Csapatkapitány:

Pincze Róbert

Csapattagok:
  • Nidermayer Andrea
  • Miklós Melissza
Felkészítő:

Zilizi Rozália

Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
1071 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

A villámok

Csapatkapitány:

Zöld Ivett

Csapattagok:
  • Simoncsik Bianka
  • Flórián Kata
  • Zöld Ivett
Felkészítő:

Vig Csilla

Tatabányai SZC Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Szakgimnáziuma
1072 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Boxolok

Csapatkapitány:

Horváth János

Csapattagok:
  • Jani
Felkészítő:

Janos Horvath

Érdi SZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1073 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Mr Krabs

Csapatkapitány:

Gólya Máté

Csapattagok:
  • Gólya Máté,Mosdoczy Gergely,Schmelcz Vince
Felkészítő:

Horváth Gyöngyi

Budapesti Műszaki SZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
1074 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Bongokongo

Csapatkapitány:

Molnár Ágoston

Csapattagok:
  • Zudar Abigél
  • Ruman Luca
Felkészítő:

Horváth Gyögyi

Budapesti Műszaki SZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
1075 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Dr. Pénzügy

Csapatkapitány:

Németh Antónia Dzsenifer

Csapattagok:
  • Hajagos Nikolett
  • Nguyen Nghivan Katalin
Felkészítő:

Dr. Rádi Éva

Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
1076 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Borosbástyák

Csapatkapitány:

Csányi Anna

Csapattagok:
  • Molnár Evelin
Felkészítő:

Hegedűs Katalin

Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1077 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Terminálok

Csapatkapitány:

Gyenes Dominik

Csapattagok:
  • Papp László
  • Betlendi Panna
  • Gyenes Dominik
Felkészítő:

Szabó László

Budapesti Műszaki SZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1078 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Sasok

Csapatkapitány:

Nagy Imre

Csapattagok:
  • Faggyas Márk
  • Csépli Attila
Felkészítő:

Ötvösné Kéki Piroska

Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1079 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

Sámuel Pampurik

Csapatkapitány:

Sámuel Pampurik

Csapattagok:
  • Holl Balázs
  • Atkári Brúnó
Felkészítő:

Baranyai Balázs

Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
1080 Összpontszám: 0 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont

F astra

Csapatkapitány:

Falusi Bálint

Csapattagok:
  • Galó Roland,HeitlerMárk,Falusi Bálint
Felkészítő:

Lakatos Mihály

Érdi SZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája