Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
BankCode 2020 döntő

2020. április 24-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

A döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Részvény-futam Online tesztsor Eset-tanulmány Kereske-delmi bank feladat Forrás-elemzés Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

Az MNB Pénzmúzeuma és a Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

Bízunk benne, hogy jövőre is találkozunk, addig is legyetek naprakészek, kövessétek figyelemmel a Pénzmúzeum és a Pénziránytű Alapítvány Facebook és weboldalait!

a Szervezők

BankCode 2020 iskolahálózati döntő

2020. április 20-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny iskolahálózati döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

Az iskolahálózati döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Online tesztsor Pénzügyi intézmény
rendszer
Befektetési számítások Vásárlási szokások Képrejtvény Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

A Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

A versenyben legaktívabb (a legtöbb aktívan játszó csapatot delegáló) iskolahálózati tag az Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma volt, az ő nyereményük 150 000 Ft értékű utalvány.

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

a Szervezők

Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: x pont TODO
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • TODO
Dél-magyarországi régió
  • TODO
Nyugat-magyarországi régió
  • TODO
Kelet-magyarországi régió
  • TODO
Iskolahálózati forduló
  • TODO
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
1 Összpontszám: 272 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 272 pont

Banking Betyárs

Csapatkapitány:

Szabó Martin

Csapattagok:
  • Gellén Márton
  • Szabó Martin
  • Kertész Dániel
Felkészítő:

Kónyi Eszter

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
2 Összpontszám: 271 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 271 pont

Makrélák

Csapatkapitány:

Nagy Eszter Boglárka

Csapattagok:
  • Kovács Barnabás
  • Korecz Gergely Tibor
Felkészítő:

dr. Szabó Tibor

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
3 Összpontszám: 269 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 269 pont

Tőzsdehalak

Csapatkapitány:

Gál Vilmos

Csapattagok:
  • Sóti István
  • Kocsis Attila
Felkészítő:

dr. Szabó Tibor

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
4 Összpontszám: 265 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 265 pont

Hunfalva

Csapatkapitány:

Zelenák Kíra

Csapattagok:
  • Puha Bianka
  • Darvas Noémi
Felkészítő:

Baranyai Anita

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
5 Összpontszám: 261 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 261 pont

Profimimóza

Csapatkapitány:

Árk Fanni

Csapattagok:
  • Parrag Csenge
  • Somodi Enikő
  • Árk Fanni
Felkészítő:

Pintér Zoltán

Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
6 Összpontszám: 261 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 261 pont

Stréberek

Csapatkapitány:

Rozs Réka

Csapattagok:
  • Farkas Réka
  • Horváth Lajos
Felkészítő:

Láng Nóra

Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnáziuma
7 Összpontszám: 260 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 260 pont

PénzügyesekILD

Csapatkapitány:

Ilyés Dorina

Csapattagok:
  • Ivony Viktória
  • Rakonczai Laura Lilien
  • Ilyés Dorina Lídia
Felkészítő:

Baranyai Anita

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
8 Összpontszám: 260 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 260 pont

Bankkódolgatók

Csapatkapitány:

KISS BOTOND ATTILA

Csapattagok:
  • SZEGLET BÁLINT
  • RÓZSA REBEKA
Felkészítő:

RINFEL MÓNIKA

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
9 Összpontszám: 260 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 260 pont

E.T.T.

Csapatkapitány:

Tamás Antónia

Csapattagok:
  • Kassai Anna
  • Keller Alexandra
Felkészítő:

Láng Nóra

Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnáziuma
10 Összpontszám: 260 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 260 pont

Pilóta Kekszek

Csapatkapitány:

Bartók Boglárka

Csapattagok:
  • Révész Patrícia
  • Kovács Alexandra
Felkészítő:

Koós Richárd

Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
11 Összpontszám: 260 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 260 pont

Barely Managing

Csapatkapitány:

FARKAS DÓRA

Csapattagok:
  • Bankó Alexandra
  • Volner Ádám
Felkészítő:

SZAKÁCSI ÁGNES

Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
12 Összpontszám: 259 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 259 pont

Köszmasz

Csapatkapitány:

Tar Tímea

Csapattagok:
  • Tóth Virág
  • Kovács Hanna Zorka
Felkészítő:

Kónyi Eszter

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
13 Összpontszám: 258 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 258 pont

Csibecsapat

Csapatkapitány:

Tóth Katica

Csapattagok:
  • Krekács Jázmin Tamara
  • Kéri Míra Cecília
Felkészítő:

Szabó Miklós

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
14 Összpontszám: 257 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 257 pont

ORIGO

Csapatkapitány:

Szalavári Márk

Csapattagok:
  • Tasnádi Gábor
  • Donka Mihály
Felkészítő:

Baranyai Anita

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
15 Összpontszám: 257 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 257 pont

DFL

Csapatkapitány:

Varga Daniella

Csapattagok:
  • Péter Fanni
  • Farkas Liliána
Felkészítő:

dr. Szabó Tibor

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
16 Összpontszám: 255 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 255 pont

Pénzügyesek

Csapatkapitány:

Pintér Nóra

Csapattagok:
  • Túri Viktória
  • El Idrissi El Khaldi Lalla Hanane
Felkészítő:

dr. Szabó Tibor

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
17 Összpontszám: 255 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 255 pont

Adós Aranyifjak

Csapatkapitány:

Szafián Petra

Csapattagok:
  • Tóth Fanni Zsófia
  • Kovács Bence
Felkészítő:

Kiss Zoltán

Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium
18 Összpontszám: 255 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 255 pont

Atomcsibék

Csapatkapitány:

Csele Noel Laura

Csapattagok:
  • Dulai Napsugár
  • Sárándi Petra
Felkészítő:

Vízi Izabella

Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
19 Összpontszám: 255 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 255 pont

Imrések

Csapatkapitány:

Bárdossy Dorottya

Csapattagok:
  • Csákay Kolos
  • Urbancsek János
Felkészítő:

Eötvös Soma Bence György

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
20 Összpontszám: 254 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 254 pont

Profi Girls

Csapatkapitány:

Palcsák Márta

Csapattagok:
  • Németh Ilona
  • Apsaj Rebeka
Felkészítő:

Margiticsné Pócsik Éva

Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma és Dr. Béres József Kollégiuma