Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Szuperdöntő eredmények
1. Pénzt vagy életet...
2. Noname01
3. Atomcsibék
4. AZsA
5. Szikszi Racing Team
6. Cekta
Döntő eredmények
Gimnáziumi ág:
Csapatnév Kvíz Forráselemzés Összpontszám
Atomcsibék 100 17,67 117,67
Cekta 95 18,00 113,00
Pénzt vagy életet… 99 13,33 112,33
Rosikadomi 96 14,00 110,00
Részvénxek - Székács Márk 92 16,00 108,00
Pukkandúrok 86 19,67 105,67
KilencediCa$h 88 17,33 105,33
Bajnokoksz 93 8,67 101,67
ZöldTea 85 14,67 99,67
Kiscápák 90 7,33 97,33
Wolves of Wall Street 85 12,33 97,33
Mucho pénzo 84 9,00 93,00
VEB 79 10,67 89,67


Technikumi ág:
Csapatnév Kvíz Forráselemzés Összpontszám
Noname01 90 17,67 107,67
Szikszi Racing Team 90 15,67 105,67
AZsA 84 19,00 103,00
Korán van még csak délután 88 13,33 101,33
Tesák 89 10,33 99,33
Never Simp for woman 81 14,67 95,67
Bankers 84 10,33 94,33
Economists 82 8,67 90,67
NANN 74 13,33 87,33
LNX - Hermann Kristóf 71 13,00 84,00
Jackson 62 6,33 68,33
KeriKari 49 7,00 56,00
Döntőbe jutott csapatok

Gimnáziumi ág:
Atomcsibék
Bajnokoksz
Cekta
KilencediCa$h
Kiscápák
Mucho pénzo
Pénzt vagy életet…
Pukkandúrok
Részvénxek
Rosikadomi
VEB
Wolves of Wall Street
ZöldTea
Technikumi ág:
AZsA
Bankers
Economists
Jackson
KeriKari
Korán van még csak délután
LNX
NANN
Never Simp for woman
Noname01
Szikszi Racing Team
Tesák
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
381 Összpontszám: 80 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 80 pont

justcavalli mosomedvék

Csapatkapitány:

Orbán Réka

Csapattagok:
  • Jagicza Gréta
  • Orbán Réka
Felkészítő:

Péter László

Szekszárdi Garay János Gimnázium
382 Összpontszám: 80 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 80 pont

2.5 matinfós

Csapatkapitány:

Barta Levente

Csapattagok:
  • Szabó Gréta
  • Horvát Ákos
Felkészítő:

Pandur Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
383 Összpontszám: 80 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 80 pont

Perselymalacok

Csapatkapitány:

Pintér Dávid

Csapattagok:
  • Guba Virág
  • György-Porst Borka
Felkészítő:

Ujlaki-Fekete Szilvia

Európa 2000 Középiskola
384 Összpontszám: 79 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 79 pont

Rétes

Csapatkapitány:

Lovász Bence

Csapattagok:
  • Mike Andor Áron
  • Vermes László
Felkészítő:

Pandur Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
385 Összpontszám: 78 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 78 pont

Csapatnév

Csapatkapitány:

Gombos-Nagy Barnabás

Csapattagok:
  • Németh Lázár Levente
  • Sajben Levente
Felkészítő:

Sáróné Erdei Tünde

Szegedi Szakképzési Centrum
386 Összpontszám: 77 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 77 pont

Titanic

Csapatkapitány:

Ocsovai Rozi Borostyán

Csapattagok:
  • Ádám Jázmin
Felkészítő:

Pandúr Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
387 Összpontszám: 76 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 76 pont

Pindurpandúrok

Csapatkapitány:

Szabó Ráhel

Csapattagok:
  • Molnár Csongor Gábor
  • Cserti Csapó Bendegúz
Felkészítő:

Pandúr Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
388 Összpontszám: 76 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 76 pont

Pindúr pandúrok

Csapatkapitány:

Kiss Laura

Csapattagok:
  • Nagy Adrienn
  • Domokos Dóra
Felkészítő:

László Péter Ferenc

Szekszárdi Garay János Gimnázium
389 Összpontszám: 74 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 74 pont

BudaiEVE

Csapatkapitány:

Imre Eszter Mercédesz

Csapattagok:
  • Laczkó Eliza
  • Limorova Vera Konsztantyinovna
Felkészítő:

Hornyák Andrea

Budapesti Gazdasági SZC Budai Középiskolája
390 Összpontszám: 74 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 74 pont

VBB

Csapatkapitány:

Kálmán Viktória

Csapattagok:
  • Horváth Blanka
  • Kázmér Boglárka
Felkészítő:

Pandur Anett

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
391 Összpontszám: 72 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 72 pont

IW2KMS

Csapatkapitány:

Schmidt Adrián

Csapattagok:
  • Kasznai Gyula
  • Bánusz Péter
Felkészítő:

Pandur Anett

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
392 Összpontszám: 72 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 72 pont

Retardált Fókák

Csapatkapitány:

Dézsi Fanni

Csapattagok:
  • Garamvölgyi Petra
  • Bálint Bence Zoltán
Felkészítő:

Pandúr Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
393 Összpontszám: 72 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 72 pont

Márk_007

Csapatkapitány:

Horváth Márk

Csapattagok:
  • Minkó Zoé
  • Hajdu Lilien
Felkészítő:

Polyák Anita

Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
394 Összpontszám: 71 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 2. forduló: 71 pont

Killing Machines

Csapatkapitány:

Almási Gréta

Csapattagok:
  • Simon Dalma
  • Márki Noémi
Felkészítő:

Pandur Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
395 Összpontszám: 68 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 68 pont

Lili_007

Csapatkapitány:

Nyerlucz Alexendra

Csapattagok:
  • Francsics Liliána
  • Bogdány Alexandra
Felkészítő:

Polyák Anita

Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
396 Összpontszám: 68 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 68 pont

Like

Csapatkapitány:

Bereczk László Attila

Csapattagok:
  • Eklics Balázs
Felkészítő:

Pandur Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
397 Összpontszám: 68 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 0 pont
  • 2. forduló: 68 pont

Brujas moradas

Csapatkapitány:

Márta Vivien Jázmin

Csapattagok:
  • Kotyinszki Adrienn
  • Farkas Réka
Felkészítő:

Bata Krisztina

Patkós Irma Művészeti Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és AMI Telephely
398 Összpontszám: 66 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 66 pont

Vállalkozók 2

Csapatkapitány:

Simon Lili

Csapattagok:
  • Bogdán Henrietta
  • Bertalan Mercédesz Viktória
Felkészítő:

Kirschner Zita Emília

Budapesti Gazdasági SZC Budai Középiskolája
399 Összpontszám: 66 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 66 pont

Szagma

Csapatkapitány:

Masoud Gábor

Csapattagok:
  • Dékány Csaba
  • Csákany Béla
Felkészítő:

Magyarné Biczók Diána

Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Üllői Úti Telephelye
400 Összpontszám: 66 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 66 pont

A legendák

Csapatkapitány:

Kárpáti Nóra

Csapattagok:
  • Kovács Áron
  • Molnár Olivér
Felkészítő:

Juhász Gabriella

Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája