Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
BankCode 2020 döntő

2020. április 24-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

A döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Részvény-futam Online tesztsor Eset-tanulmány Kereske-delmi bank feladat Forrás-elemzés Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

Az MNB Pénzmúzeuma és a Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

Bízunk benne, hogy jövőre is találkozunk, addig is legyetek naprakészek, kövessétek figyelemmel a Pénzmúzeum és a Pénziránytű Alapítvány Facebook és weboldalait!

a Szervezők

BankCode 2020 iskolahálózati döntő

2020. április 20-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny iskolahálózati döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

Az iskolahálózati döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Online tesztsor Pénzügyi intézmény
rendszer
Befektetési számítások Vásárlási szokások Képrejtvény Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

A Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

A versenyben legaktívabb (a legtöbb aktívan játszó csapatot delegáló) iskolahálózati tag az Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma volt, az ő nyereményük 150 000 Ft értékű utalvány.

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

a Szervezők

Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: x pont TODO
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • TODO
Dél-magyarországi régió
  • TODO
Nyugat-magyarországi régió
  • TODO
Kelet-magyarországi régió
  • TODO
Iskolahálózati forduló
  • TODO
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
181 Összpontszám: 190 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 190 pont

Szalkai Vakcina

Csapatkapitány:

Dóczi Bence

Csapattagok:
  • Dóczi Bence
  • Nyövedi Tamás
  • Székely Attila
Felkészítő:

Meszlényi Boglárka

Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
182 Összpontszám: 190 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 190 pont

Bébicápák

Csapatkapitány:

Laczkó Lilla

Csapattagok:
  • Vágó Lilla
  • Ádám Jázmin
Felkészítő:

Jakubek Renáta

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
183 Összpontszám: 190 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 190 pont

#VitelÉlet

Csapatkapitány:

Csőszi Csenge

Csapattagok:
  • Szereday Réka
  • Lorch Patrícia
Felkészítő:

Pandur Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
184 Összpontszám: 190 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 190 pont

Megoldott problémák osztálya

Csapatkapitány:

Rajna Beáta Valentina

Felkészítő:

Bihari Sándorné

Szent István Katolikus Technikum és Gimnázium
185 Összpontszám: 190 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 190 pont

VAT

Csapatkapitány:

Bönde Tünde Valéria

Csapattagok:
  • Faragó Alexandra
  • László Viktória Szonja
Felkészítő:

Csillik Mária

Budapesti Gazdasági SZC Keleti Károly Közgazdasági Szakgimnáziuma
186 Összpontszám: 189 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 189 pont

PÉNZÉHE$EK

Csapatkapitány:

Balla Sára Bettina

Csapattagok:
  • Balla Sára Bettina
  • Székely Csenge Kamilla
  • Lengyel Szilvia
Felkészítő:

Uhrin Györgyi

Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
187 Összpontszám: 189 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 189 pont

BKF

Csapatkapitány:

Stadler Kitti

Csapattagok:
  • Varga Fanni
  • Bukor Barbara Melinda
Felkészítő:

Körmendi Ildikó

Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
188 Összpontszám: 188 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 188 pont

diákhitelesek

Csapatkapitány:

Harmati Panna

Csapattagok:
  • Csányi Brigitta
  • Mezei-Horváth Lilla
Felkészítő:

Uhrin Györgyi

Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
189 Összpontszám: 188 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 188 pont

Gumicukrok

Csapatkapitány:

Balogh Petra Erika

Csapattagok:
  • Lévai Nóra
  • Szalai Anna Réka
Felkészítő:

Székelyné Ésik Mónika

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
190 Összpontszám: 188 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 188 pont

Bízokbenned

Csapatkapitány:

Filó Cintia

Csapattagok:
  • Szikora Bettina
  • Zalavári Dorina
Felkészítő:

Weiszmann Miklósné

Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnáziuma
191 Összpontszám: 188 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 188 pont

Kalkgrund

Csapatkapitány:

Katona Szabrina

Csapattagok:
  • Tóth Kármen
  • Bakcsányi Balázs
Felkészítő:

Tóth László

Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
192 Összpontszám: 188 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 188 pont

Persely Malacok

Csapatkapitány:

Guba Virág Lili

Csapattagok:
  • György-Porst Borka
  • Pintér Dávid
Felkészítő:

Ujlaki-Fekete Szilvia

Európa 2000 Középiskola
193 Összpontszám: 187 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 187 pont

BANKRABLÁS

Csapatkapitány:

Dobi Beatrix

Csapattagok:
  • Buda Réka
  • Tóth Alexa
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
194 Összpontszám: 186 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 186 pont

Bodré Katalin Éva

Csapatkapitány:

Bodré Katalin Éva

Csapattagok:
  • Bodré Katalin Éva
  • Varga Anikó
  • Takács Alexandra
Felkészítő:

Molnárné Lukács Anita

Dunaújvárosi SZC Lorántffy Zsuzsanna Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
195 Összpontszám: 186 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 186 pont

Overthinkers

Csapatkapitány:

Széplábi Márton

Csapattagok:
  • Kincsei Petra
Felkészítő:

Pandur Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
196 Összpontszám: 186 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 186 pont

Három muskétás nő

Csapatkapitány:

Tóth Csenge

Csapattagok:
  • Gyenes Anna
  • Schubert Laura
Felkészítő:

Vörösné Ruzsinszky Enikő

Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
197 Összpontszám: 185 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 185 pont

ProFit

Csapatkapitány:

Kis Nóra Anna

Csapattagok:
  • Sajbán Anna
  • Horváth-Szulimán Szófia
Felkészítő:

Kulcsár Edit

Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
198 Összpontszám: 185 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 185 pont

10PI

Csapatkapitány:

Becságh Boglárka

Csapattagok:
  • Toldi Virág
  • Harrer Patrícia
Felkészítő:

Nagy Gábor

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
199 Összpontszám: 184 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 184 pont

profitgirls

Csapatkapitány:

Koszta Kata

Csapattagok:
  • Hizóh Nikoletta Ibolya
  • Gáll Eszter Eliza
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
200 Összpontszám: 184 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 184 pont

Surranók

Csapatkapitány:

Breznyik Hanna Sára

Csapattagok:
  • Karakas Laura
  • Vass Máté
Felkészítő:

Pipisné István Ildikó

Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma