Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Főági döntőbe jutott csapatok:
Bankkódolgatók
DFL
Pilóta Kekszek
Rosikadomi2021_036725
Banking Betyárs
Trois Cent Soixante Croissants
PénzGuruk
Részvénxek
Atomcsibék
BAN csapat
Profimimóza
Adós Aranyifjak
Pénziránytű iskolahálózati tagok döntőjébe jutott csapatok:
ORIGO
Pukkandúr
bájhájszelló
Csibecsapat
Esmeralda Kft.
Tigriscápák
Bbcoin
PénzÜgyészek
Pénzügyesek
Pénztárca
ALF
Kisautó
Főági regionális elődöntőbe jutott csapatok:
Banking Betyárs
Pilóta Kekszek
Profimimóza
Bankkódolgatók
Rosikadomi2021_036725
Hunfalva
Trois Cent Soixante Croissants
Barely Managing
Nem Vagyunk Szőkék
DFL
Mézik
BAN csapat
Makrélák
Adós Aranyifjak
PénzGuruk
Nektarinok
Részvénxek
Atomcsibék
Boiok
SzakmaÁszok
Pénziránytű iskolahálózati tagok elődöntőjébe jutott csapatok:
bájhájszelló
Pukkandúr
ORIGO
Pénztárca
Csibecsapat
Adócsalók
Esmeralda Kft.
PénzÜgyészek
Bbcoin
Queens
GT bankráció
Köszmasz
Kisautó
ALF
Észbontók10
KözgazdÁszok
matekosok
Bankár Klán
Pénzelme
Tigriscápák
BankÜGYESEK
E.T.T.
Never Simp for woman
Profi Girls
Húszezresek
Wolves of Wall Street
Tőzsdecápák
200+ÁFA
Pillempatty
Pénzügyesek
BankCode 2020 döntő

2020. április 24-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

A döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Részvény-futam Online tesztsor Eset-tanulmány Kereske-delmi bank feladat Forrás-elemzés Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

Az MNB Pénzmúzeuma és a Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

Bízunk benne, hogy jövőre is találkozunk, addig is legyetek naprakészek, kövessétek figyelemmel a Pénzmúzeum és a Pénziránytű Alapítvány Facebook és weboldalait!

a Szervezők

BankCode 2020 iskolahálózati döntő

2020. április 20-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny iskolahálózati döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

Az iskolahálózati döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Online tesztsor Pénzügyi intézmény
rendszer
Befektetési számítások Vásárlási szokások Képrejtvény Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

A Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

A versenyben legaktívabb (a legtöbb aktívan játszó csapatot delegáló) iskolahálózati tag az Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma volt, az ő nyereményük 150 000 Ft értékű utalvány.

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

a Szervezők

Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: x pont TODO
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • TODO
Dél-magyarországi régió
  • TODO
Nyugat-magyarországi régió
  • TODO
Kelet-magyarországi régió
  • TODO
Iskolahálózati forduló
  • TODO
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
221 Összpontszám: 299 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 159 pont
  • 2. forduló: 140 pont

3 A

Csapatkapitány:

Szente Annamária Viktória

Csapattagok:
  • Gál Adrienn
  • Szabó Arion Levente
Felkészítő:

Körmendi Ildikó

Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
222 Összpontszám: 299 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 164 pont
  • 2. forduló: 135 pont

pekszi9.d

Csapatkapitány:

Baliga Klaudia

Csapattagok:
  • Szajkó Laura
  • Kertész Vivien
Felkészítő:

Weiszmann Miklósné

Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnáziuma
223 Összpontszám: 297 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 192 pont
  • 2. forduló: 105 pont

Csajszibarackok

Csapatkapitány:

Mózes Donatella

Csapattagok:
  • Kiss Virág
  • Széplaki Levente
Felkészítő:

Schupkégel Edit

Gyulai SZC Ady Endre-Bay Zoltán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
224 Összpontszám: 297 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 157 pont
  • 2. forduló: 140 pont

Dolgozunk rajta Tanárnő!

Csapatkapitány:

Burai Virág

Csapattagok:
  • Nagy Franciska
  • Tar Sándor
Felkészítő:

Ujlaki-Fekete Szilvia

Európa 2000 Középiskola
225 Összpontszám: 295 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont
  • 2. forduló: 143 pont

Nyugat Sárkánya

Csapatkapitány:

Pálinkás Dávid

Csapattagok:
  • Mellár Nóra
  • Berczeli Tifani Rebeka
  • Pálinkás Dávid
Felkészítő:

Banai Imola

Ceglédi SZC Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
226 Összpontszám: 295 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 170 pont
  • 2. forduló: 125 pont

Túróstészták

Csapatkapitány:

Beszprémi Liza

Csapattagok:
  • Beszprémi Liza
  • Sári Liliána
  • Kovács Laura Anna
Felkészítő:

Wally Eszter

Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
227 Összpontszám: 291 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 182 pont
  • 2. forduló: 109 pont

AranyÁszok

Csapatkapitány:

Udvar Amarillisz

Csapattagok:
  • Balogh Miklós
  • Mayer Attila
Felkészítő:

Muráth Magdolna

Budapesti Gazdasági SZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
228 Összpontszám: 290 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 150 pont
  • 2. forduló: 140 pont

Bosszúállók

Csapatkapitány:

Kovács Dóra

Csapattagok:
  • Szilágyi Ádám
  • Vrancsik András
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
229 Összpontszám: 289 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 167 pont
  • 2. forduló: 122 pont

pajoda

Csapatkapitány:

Farkas Johanna

Csapattagok:
  • Maul Dalma
  • Pazaurek Panni,
Felkészítő:

Pandur Anett

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
230 Összpontszám: 287 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 177 pont
  • 2. forduló: 110 pont

NAN csapat

Csapatkapitány:

Uzorás Nóra

Csapattagok:
  • Valdraf Nikolett
  • Keszler Attila László
  • Uzorás Nóra
Felkészítő:

Böröcz Ágnes

Szekszárdi SZC Bezerédj István Szakképző Iskolája
231 Összpontszám: 285 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont
  • 2. forduló: 133 pont

Croissant

Csapatkapitány:

Szabó Mátyás

Csapattagok:
  • Böszörményi Lajos
  • Braun Krisztián
Felkészítő:

Ujlaki Fekete Szilvia

Európa 2000 Középiskola
232 Összpontszám: 285 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 148 pont
  • 2. forduló: 137 pont

Pénz Vadászok

Csapatkapitány:

Orosz Petra

Csapattagok:
  • Kosztyu Vivien
  • Makula András
Felkészítő:

Pénzes Zoltán

Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
233 Összpontszám: 285 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 156 pont
  • 2. forduló: 129 pont

Nagy Koponyák Ellentétei

Csapatkapitány:

Nagy Nikolett Mónika

Csapattagok:
  • Horváth Vivien
  • Klettner András
Felkészítő:

Horváth Ferenc

Budapesti Gazdasági SZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
234 Összpontszám: 284 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 126 pont
  • 2. forduló: 158 pont

Dynamite

Csapatkapitány:

Motkó Henrietta

Csapattagok:
  • Antal Beatrix
  • Kmeczó Balázs
  • Motkó Henrietta
Felkészítő:

Vörösné Ruzsinszky Enikő

Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
235 Összpontszám: 284 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 169 pont
  • 2. forduló: 115 pont

Girl Power

Csapatkapitány:

Hidvégi Klaudia

Csapattagok:
  • Kátai Edina
  • Valkai Angelika
Felkészítő:

Bencs Bernadette

Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
236 Összpontszám: 282 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 148 pont
  • 2. forduló: 134 pont

Golden 3th

Csapatkapitány:

Borbás Viktória

Csapattagok:
  • Nagy Petra
  • Joó István László
Felkészítő:

Huriné Verdes Tímea

Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma
237 Összpontszám: 282 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 153 pont
  • 2. forduló: 129 pont

Három testőr

Csapatkapitány:

Kovács Anna

Csapattagok:
  • Gerő Lili
  • Szarvas Benjamin
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
238 Összpontszám: 281 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 158 pont
  • 2. forduló: 123 pont

Zöldhasúak

Csapatkapitány:

Kovács Imre

Csapattagok:
  • Szabó György
  • Kenéz Bence
Felkészítő:

Szalókiné Nagy Katalin

Gyulai SZC Szigeti Endre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
239 Összpontszám: 278 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 158 pont
  • 2. forduló: 120 pont

Trium

Csapatkapitány:

Kovács Ákos

Csapattagok:
  • Bágyon Bálint Máté
  • Toma Milán
  • Kovács Ákos
Felkészítő:

Kakuk Erzsébet

Váci SZC Petőfi Sándor Gimnáziuma, Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
240 Összpontszám: 276 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 165 pont
  • 2. forduló: 111 pont

GLG121

Csapatkapitány:

Molnár Gréta

Csapattagok:
  • Hajnal Gergő
  • Zsombik László
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium