Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
101 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

Diamond

Csapatkapitány:

Pipisné István Ildikó

Csapattagok:
  • Dömötör Roland
  • Gera Balázs
  • Csányi Doroti Beatrix
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
102 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

Bakonyi olajsejk

Csapatkapitány:

Hajdu István

Csapattagok:
  • Szűcs Bence
  • Jász Dominik
  • Mészáros Péter
Pápai SZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
103 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

Soós Vilmos

Csapatkapitány:

Soós Vilmos

Csapattagok:
  • Soós Vilmos
  • Végh Gaszton
  • Kalamár Máte
Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
104 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

Diverzifikáció

Csapatkapitány:

Székelyné Ésik Mónika

Csapattagok:
  • Szabi
  • Pisti
  • Ádám
Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
105 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

PénzÁszok

Csapatkapitány:

Horváth Erzsébet

Csapattagok:
  • Breznyik Hanna Sára
  • Karakas Laura
  • Vass Máté
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
106 Összpontszám: 146 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 146 pont

VKP Károlyi

Csapatkapitány:

Juhászné Kapás Judit

Csapattagok:
  • Pilczinger Ádám
  • Majzik Bálint
  • Sipos Vivien
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
107 Összpontszám: 145 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 145 pont

losers

Csapatkapitány:

Novák Attila

Csapattagok:
  • Fekete Jázmin
  • Nagy Eszter
  • Répási Alexandra
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
108 Összpontszám: 145 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 145 pont

SziBoEli

Csapatkapitány:

Pipisné István Ildikó

Csapattagok:
  • Dékány Szimonetta
  • Szilvási Boglárka
  • Ádók Eliza
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
109 Összpontszám: 145 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 145 pont

Payrits Industries

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Horváth Krisztofer
  • Payrits Márton
  • Horváth Ervin
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
110 Összpontszám: 145 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 145 pont

Pénzvadászok

Csapatkapitány:

Fürjész Emese

Csapattagok:
  • Szlovencsák Diána Noémi
  • Lestár Adél Gyöngyi
  • Farkas Mara Liza
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
111 Összpontszám: 145 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 145 pont

Wessi

Csapatkapitány:

Horváth Gábor

Csapattagok:
  • Kereszti Bence
  • Szuhányi Martin
  • Kovács Dániel
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
112 Összpontszám: 144 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 144 pont

KTTTBG

Csapatkapitány:

Kókainé Szűcs Ildikó

Csapattagok:
  • Karsai Kitti
  • Acsádi Tibor
  • Szegedi Tünde
Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma
113 Összpontszám: 144 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 144 pont

Mézes kecskék

Csapatkapitány:

Csordás Zoltán

Csapattagok:
  • Beherovszki Barbara
  • Cser Boglárka
  • Vörös Tímea
Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
114 Összpontszám: 143 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 143 pont

Bankrablók

Csapatkapitány:

Simon Szabina

Csapattagok:
  • Hanzi Dorottya
  • Dimov Maria
Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
115 Összpontszám: 143 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 143 pont

Koronák

Csapatkapitány:

Fazakas-Nyitrai Enikő

Csapattagok:
  • Gáspár Lili
  • Garajszki Anna
  • Nagy Andrea
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
116 Összpontszám: 143 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 143 pont

Money

Csapatkapitány:

Pipisné István Ildikó

Csapattagok:
  • Lakatos Virág
  • Bernát Brigitta
  • Mándoki Odett
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
117 Összpontszám: 143 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 143 pont

Queens

Csapatkapitány:

Lukács Ernő

Csapattagok:
  • Dancs Annamária
  • Körte Mercédesz
  • Szendrői Veronika
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye
118 Összpontszám: 143 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 143 pont

Kisgazdászok

Csapatkapitány:

Halácsy Katalin

Csapattagok:
  • Aranyics Viktória
  • Varga Krisztina
  • Nagy Barbara
Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
119 Összpontszám: 142 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 142 pont

Peace

Csapatkapitány:

Kissné Dézsi Erika

Csapattagok:
  • Kónya Krisztina
  • Berkes Adrienn
  • Puskás Kata
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
120 Összpontszám: 141 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 141 pont

Verebély1

Csapatkapitány:

Tüske Zsolt

Csapattagok:
  • Márton Imre
  • Horváth Flórián
  • Bántó Albert
Budapesti Műszaki SZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája