Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
41 Összpontszám: 170 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 170 pont

Belsősök

Csapatkapitány:

Gangel Enikő

Csapattagok:
  • Schatz Barnabás
  • Vályi Bence
  • Bálint Mihály
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium
42 Összpontszám: 169 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 169 pont

Alfa

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Deák Noémi
  • Kiss Sztefani
  • Lakatos Edina
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
43 Összpontszám: 169 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 169 pont

Tini titánok

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Hevesi Lili
  • Horváth Fanni Zsinett
  • Bende Patrik Zsolt
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
44 Összpontszám: 169 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 169 pont

Winchesterek_16

Csapatkapitány:

Kiss Zoltán

Csapattagok:
  • Tóth Fanni
  • Berta Dániel
  • Szafián Petra
Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium
45 Összpontszám: 168 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 168 pont

VÉSZBEJÁRAT

Csapatkapitány:

Csordás Zoltán

Csapattagok:
  • Galba Máté Imre
  • Harangozó Rajmund Balázs
  • Bogdán Márió
Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
46 Összpontszám: 168 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 168 pont

Csoda Team

Csapatkapitány:

Ördög Krisztián

Csapattagok:
  • Berkes Brigitta Viktória
  • Dobák Fani
  • Ördög Krisztián
Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
47 Összpontszám: 168 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 168 pont

Futótűz

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Benő Dorottya
  • Regényi Eszter
  • Jordán Bence
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
48 Összpontszám: 167 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 167 pont

Türr Bank

Csapatkapitány:

Kajtár Katalin

Csapattagok:
  • Schumacher Petra
  • Papp Diána
  • Bencze Vivien
Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnáziuma
49 Összpontszám: 166 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 166 pont

Dimenzió

Csapatkapitány:

Gangel Enikő

Csapattagok:
  • Kovács Viktória Lilla
  • Sipeki Dávid
  • Fáy Lili
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium
50 Összpontszám: 165 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 165 pont

R.V.T.

Csapatkapitány:

Pápai Júlia

Csapattagok:
  • Erdélyi Erika
  • Papik Vivien
  • Tóth Nikolett
Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
51 Összpontszám: 164 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 164 pont

Fiorini

Csapatkapitány:

Katona Miklós

Csapattagok:
  • Veress Hunor
  • Molnár Márk
  • Foltányi Béla
Budapesti Gazdasági SZC Dobos C. József Szakképző Iskolája
52 Összpontszám: 164 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 164 pont

Nagymenők

Csapatkapitány:

Bereczki Mária

Csapattagok:
  • Kotormány Fanni
  • Németh Mária
  • László Laura
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
53 Összpontszám: 164 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 164 pont

CrazyFrogs

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Fülöp Attila
  • Ecsedi Janka
  • Nagygyőr Flóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
54 Összpontszám: 163 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 163 pont

Pénztsztár

Csapatkapitány:

Makai-Dongó Ildikó

Csapattagok:
  • Csernák Laura
  • Varga-Dudás Zsófia
  • Haticza Máté
Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma
55 Összpontszám: 163 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 163 pont

DDR

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Temesvári Dávid
  • Lázár Romina Kimberli
  • Lóczi Dalma
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
56 Összpontszám: 163 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 163 pont

Forintos

Csapatkapitány:

Sipos Tünde

Csapattagok:
  • Kovács Andrea
  • Silberer Napsugár Mónika
  • Hajdu Artúr János
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
57 Összpontszám: 163 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 163 pont

Kiscsibék

Csapatkapitány:

Csordás Zoltán

Csapattagok:
  • Horváth Mercédesz
  • Ferstek Nóra
  • Kolumbán Elvira
Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
58 Összpontszám: 163 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 163 pont

Bankrupt

Csapatkapitány:

Katona Judit

Csapattagok:
  • Tóth Bendegúz
  • Kollár Patrik
  • Schreiner Milán
Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
59 Összpontszám: 162 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 162 pont

Boxosok

Csapatkapitány:

Székelyné Ésik Mónika

Csapattagok:
  • Beregszászi Zoltán Levente
  • Csáti Imre
  • Varga Szabolcs
Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
60 Összpontszám: 162 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 162 pont

Kecsik

Csapatkapitány:

Gál Katalin

Csapattagok:
  • Hajdú Alíz
  • Tóth Ferenc
  • Orosz Maté
Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma