Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Az eredménnyel kapcsolatos észrevételeket március 13-án 10 óráig tudjuk fogadni.

Megoldások megtekintése
Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: 460 pont Keys of Knowledge 2
2 Összpontszám: 455 pont DollárPapa Bandája
3 Összpontszám: 450 pont Tini titánok
4 Összpontszám: 444 pont Belsősök
5 Összpontszám: 444 pont Pénztárca
6 Összpontszám: 438 pont lányok2
7 Összpontszám: 437 pont DFL
8 Összpontszám: 437 pont Brassers
9 Összpontszám: 437 pont WiNaVi
10 Összpontszám: 435 pont Kiskacsa
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • Csapat #1
  • Trois cent soixante croissant
  • Berzelit
  • Kacsák
  • Faktosok
Dél-magyarországi régió
  • Triumvirátus
  • Díszterem
  • Türr Bank
  • Premium
  • Szentek
Nyugat-magyarországi régió
  • Mind arany
  • Rosikadomi
  • Winchesterek_16
  • Ezüst sólymok
  • Katipalista Ponomoly( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kelet-magyarországi régió
  • Maturandusok
  • Szuper TEK csapat
  • 10.E_1
  • A Klapka út farkasai
  • 10.E_2
Iskolahálózati forduló
  • Keys of Knowledge 2
  • Brassers
  • DollárPapa Bandája
  • Pénztárca
  • Belsősök
  • WiNaVi
  • Kex
  • Kódfejtők
  • Teki angyalai
  • DFL
  • Fiorini
  • Team Etya
  • Csajok
  • Tini titánok
  • Katicák
  • Best(d)iák
  • Pénzügyesek
  • ZÁRCSÖKKENTŐK
  • Boxosok
  • Diverzifikáció
  • Kecsik
  • lányok2
  • CrazyFrogs
  • TeamBM
  • Kiskacsa
  • Adócsalók
  • Futótűz
  • 10.E_3
  • Dimenzió
  • Hitelintézetesek
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
41 Összpontszám: 318 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 176 pont
  • 2. forduló: 142 pont

10.E_1

Csapatkapitány:

Suba István

Csapattagok:
  • Pelyák Zsolt
  • Némethi Alex
  • Nótáros Lajos
Tóth Árpád Gimnázium
42 Összpontszám: 317 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 172 pont
  • 2. forduló: 145 pont

Türr Bank

Csapatkapitány:

Kajtár Katalin

Csapattagok:
  • Schumacher Petra
  • Papp Diána
  • Bencze Vivien
Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnáziuma
43 Összpontszám: 317 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 179 pont
  • 2. forduló: 138 pont

Faktosok

Csapatkapitány:

Kozma Sándor

Csapattagok:
  • Jancsovics Ákos
  • Tóth Fábián Tamás
  • Szele Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
44 Összpontszám: 314 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 172 pont
  • 2. forduló: 142 pont

Winchesterek_16

Csapatkapitány:

Kiss Zoltán

Csapattagok:
  • Tóth Fanni
  • Berta Dániel
  • Szafián Petra
Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium
45 Összpontszám: 312 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 174 pont
  • 2. forduló: 138 pont

Ezüst sólymok

Csapatkapitány:

Gombos Katalin

Csapattagok:
  • Ézsiás Máté Benedek
  • Németh Marcell
  • Endrédi Dávid Norbert
Pápai SZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
46 Összpontszám: 311 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 178 pont
  • 2. forduló: 133 pont

Katipalista Ponomoly( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csapatkapitány:

Kiss Zoltán

Csapattagok:
  • Döbörhegyi Máté
  • Sziklai Botond
  • Zrinszki Ármin
Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium
47 Összpontszám: 307 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 164 pont
  • 2. forduló: 143 pont

A Klapka út farkasai

Csapatkapitány:

Lénárt Renáta

Csapattagok:
  • Pozsik Panna
  • Fenyvesi Domonkos
  • Elek Olivér
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
48 Összpontszám: 303 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 177 pont
  • 2. forduló: 126 pont

10.E_2

Csapatkapitány:

Suba István

Csapattagok:
  • Szabó Ildikó
  • Vida Bernadett
  • Zdrobe Péter
Tóth Árpád Gimnázium
49 Összpontszám: 300 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 179 pont
  • 2. forduló: 121 pont

Premium

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Dékány Klaudia
  • Papp Kinga
  • Lehóczki Noémi
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
50 Összpontszám: 298 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 181 pont
  • 2. forduló: 117 pont

Szentek

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Gál Vilmos
  • Rúzsa Ádám
  • Sóti István
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
51 Összpontszám: 293 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 176 pont
  • 2. forduló: 117 pont

Team Etya

Csapatkapitány:

Szabó Eszter

Csapattagok:
  • Orosz Laura
  • Lőrincz Vivien
  • Stoll Barnabás
Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma
52 Összpontszám: 289 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 165 pont
  • 2. forduló: 124 pont

Államcsőd

Csapatkapitány:

Farkas Gergely

Csapattagok:
  • Mercz Dániel János
  • Martonosi Bendegúz György
  • Seregi Tamás Ádám
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
53 Összpontszám: 288 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 176 pont
  • 2. forduló: 112 pont

Andrássy Code

Csapatkapitány:

Sesztákné Kappanószki Ildikó

Csapattagok:
  • Molnár Lina
  • Boros Aliz
  • Adácsi Laura
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
54 Összpontszám: 287 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont
  • 2. forduló: 135 pont

PénzÁszok

Csapatkapitány:

Horváth Erzsébet

Csapattagok:
  • Breznyik Hanna Sára
  • Karakas Laura
  • Vass Máté
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
55 Összpontszám: 285 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 147 pont
  • 2. forduló: 138 pont

Queens

Csapatkapitány:

Lukács Ernő

Csapattagok:
  • Dancs Annamária
  • Körte Mercédesz
  • Szendrői Veronika
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye
56 Összpontszám: 284 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 162 pont
  • 2. forduló: 122 pont

Girl power

Csapatkapitány:

Horváth Erzsébet

Csapattagok:
  • Rácz Viktória
  • Túri Edina
  • Varga Réka
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
57 Összpontszám: 282 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 151 pont
  • 2. forduló: 131 pont

Triász

Csapatkapitány:

Heiner Nóra

Csapattagok:
  • Szalkai Lili
  • Bernáth Fanni
  • Rimóczi Zsanett
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye
58 Összpontszám: 278 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 175 pont
  • 2. forduló: 103 pont

Háromban az egy

Csapatkapitány:

Csordás Zoltán

Csapattagok:
  • Balassa Andrea
  • Ripl Réka
  • Ripl Rebeka
Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
59 Összpontszám: 276 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 156 pont
  • 2. forduló: 120 pont

lodozso

Csapatkapitány:

Sesztákné Kappanószki Ildikó

Csapattagok:
  • Szabó Dorina
  • Vizes Zsófia
  • Kiss Lotti
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
60 Összpontszám: 276 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont
  • 2. forduló: 124 pont

Legális pénzmosás

Csapatkapitány:

Sebestény Mihályné

Csapattagok:
  • Opra Tamás
  • Tóth Attila
  • Győri Nándor
Gyulai SZC Ady Endre-Bay Zoltán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája