Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Szuperdöntő eredmények
1. Pénzt vagy életet...
2. Noname01
3. Atomcsibék
4. AZsA
5. Szikszi Racing Team
6. Cekta
Döntő eredmények
Gimnáziumi ág:
Csapatnév Kvíz Forráselemzés Összpontszám
Atomcsibék 100 17,67 117,67
Cekta 95 18,00 113,00
Pénzt vagy életet… 99 13,33 112,33
Rosikadomi 96 14,00 110,00
Részvénxek - Székács Márk 92 16,00 108,00
Pukkandúrok 86 19,67 105,67
KilencediCa$h 88 17,33 105,33
Bajnokoksz 93 8,67 101,67
ZöldTea 85 14,67 99,67
Kiscápák 90 7,33 97,33
Wolves of Wall Street 85 12,33 97,33
Mucho pénzo 84 9,00 93,00
VEB 79 10,67 89,67


Technikumi ág:
Csapatnév Kvíz Forráselemzés Összpontszám
Noname01 90 17,67 107,67
Szikszi Racing Team 90 15,67 105,67
AZsA 84 19,00 103,00
Korán van még csak délután 88 13,33 101,33
Tesák 89 10,33 99,33
Never Simp for woman 81 14,67 95,67
Bankers 84 10,33 94,33
Economists 82 8,67 90,67
NANN 74 13,33 87,33
LNX - Hermann Kristóf 71 13,00 84,00
Jackson 62 6,33 68,33
KeriKari 49 7,00 56,00
Döntőbe jutott csapatok

Gimnáziumi ág:
Atomcsibék
Bajnokoksz
Cekta
KilencediCa$h
Kiscápák
Mucho pénzo
Pénzt vagy életet…
Pukkandúrok
Részvénxek
Rosikadomi
VEB
Wolves of Wall Street
ZöldTea
Technikumi ág:
AZsA
Bankers
Economists
Jackson
KeriKari
Korán van még csak délután
LNX
NANN
Never Simp for woman
Noname01
Szikszi Racing Team
Tesák
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
41 Összpontszám: 249 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 106 pont
  • 2. forduló: 143 pont

Adós Aranyifjak

Csapatkapitány:

Szafián Petra

Csapattagok:
  • Tóth Fanni
  • Kovács Bence
Felkészítő:

Kiss Zoltán

Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium
42 Összpontszám: 248 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 115 pont
  • 2. forduló: 133 pont

PénzÜgyészek

Csapatkapitány:

Bencze Vivien

Csapattagok:
  • Aladics Vivien
  • Szurcsik Virág
Felkészítő:

Kajtár Katalin

Bajai SZC Türr István Technikum
43 Összpontszám: 248 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 107 pont
  • 2. forduló: 141 pont

PénzÉsz

Csapatkapitány:

Pomaházi Krisztina

Csapattagok:
  • Juhász Keve
  • Tóth Norbert
Felkészítő:

Czuforné Kleszó Éva

Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
44 Összpontszám: 248 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 112 pont
  • 2. forduló: 136 pont

Gizsgugyág

Csapatkapitány:

Tóth Alina

Csapattagok:
  • Dunai Adrienn
  • Szép Katalin
Felkészítő:

dr. Szabó Tibor

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum
45 Összpontszám: 247 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 118 pont
  • 2. forduló: 129 pont

Mackótestvérek

Csapatkapitány:

Szarka Benedek

Csapattagok:
  • Szarka Benedek
  • Debreczeni András
Felkészítő:

Kónyi Eszter

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
46 Összpontszám: 246 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 119 pont
  • 2. forduló: 127 pont

Almáspite

Csapatkapitány:

Kovács Helga Rozina

Csapattagok:
  • Frommer Victoria Kamilla
  • Kaczur László Gergő
Felkészítő:

Szabó Miklós

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
47 Összpontszám: 245 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 118 pont
  • 2. forduló: 127 pont

Pontosan...

Csapatkapitány:

Tar Tímea

Csapattagok:
  • Kovács Hanna Zorka
  • Tóth Virág
Felkészítő:

Kónyi Eszter

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
48 Összpontszám: 245 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 106 pont
  • 2. forduló: 139 pont

Senoritas

Csapatkapitány:

Fodor Kinga

Csapattagok:
  • Fodor Kinga
  • Koncz Réka Vivien
  • Hajdara Tímea
Felkészítő:

Kirschner Zita

Budapesti Gazdasági SZC Budai Középiskolája
49 Összpontszám: 244 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 118 pont
  • 2. forduló: 126 pont

Business Women

Csapatkapitány:

Dékány Vivien

Csapattagok:
  • Kassai Lilien
  • Magyar Rebeka
Felkészítő:

Kónyi Eszter

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
50 Összpontszám: 244 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 108 pont
  • 2. forduló: 136 pont

KAMATOK

Csapatkapitány:

Szabó Vivien

Csapattagok:
  • Petrován Edina
  • Szabó Vivien
  • Zsemlye Emese
Felkészítő:

Szabó Zsuzsa

Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
51 Összpontszám: 243 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 116 pont
  • 2. forduló: 127 pont

Cuncik

Csapatkapitány:

Pálfy Balázs

Csapattagok:
  • Hoang Trieu Van
  • Finna Szabolcs
Felkészítő:

Kónyi Eszter

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
52 Összpontszám: 243 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 113 pont
  • 2. forduló: 130 pont

Gold Diggers

Csapatkapitány:

Rácz Petra Vivien

Csapattagok:
  • Kondor Virág
  • Dávid Fanni Tamara
Felkészítő:

Kissné Kovács Katalin

Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum
53 Összpontszám: 242 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 119 pont
  • 2. forduló: 123 pont

Potkik

Csapatkapitány:

Pápai Adrienn

Csapattagok:
  • Nyári Virág Flóra
  • Nagy Dominika
Felkészítő:

Pintér Zoltán

Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
54 Összpontszám: 242 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 111 pont
  • 2. forduló: 131 pont

Végrehajtók

Csapatkapitány:

Kiss-Pusztai Balázs

Csapattagok:
  • Tálos Anett
  • Horváth Dorottya
Felkészítő:

Ács Éva

Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Közgazdasági Szakgimnáziuma
55 Összpontszám: 242 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 111 pont
  • 2. forduló: 131 pont

gazdÁszok

Csapatkapitány:

Kovács Bálint

Csapattagok:
  • Dabasi-Halász Gellért
  • Tóth Dóra
Felkészítő:

Réthy Liliána

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
56 Összpontszám: 242 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 107 pont
  • 2. forduló: 135 pont

Wall Street oroszlánjai

Csapatkapitány:

Kuszkó Lara

Csapattagok:
  • Kovács Dániel
  • Székely Norbert
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
57 Összpontszám: 241 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 116 pont
  • 2. forduló: 125 pont

NBA

Csapatkapitány:

Shabani Njomza

Csapattagok:
  • Nagy Boglárka
  • Flesch Alexandra
Felkészítő:

Gróf Gyöngyi

Budapesti Innovatív Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola
58 Összpontszám: 241 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 125 pont
  • 2. forduló: 116 pont

Beuler

Csapatkapitány:

Csécsei Gergő

Csapattagok:
  • Domán Péter
  • Kertész Réka
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
59 Összpontszám: 241 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 113 pont
  • 2. forduló: 128 pont

A három Grácia

Csapatkapitány:

Szekeres Dóra

Csapattagok:
  • Asztalos Amanda
  • Gulyás Laura Tifani
Felkészítő:

Horváth Erzsébet

Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
60 Összpontszám: 240 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 108 pont
  • 2. forduló: 132 pont

Zárcsökkentők

Csapatkapitány:

Petruska Martin

Csapattagok:
  • Jámbor Máté
  • Dvorszki Soma
Felkészítő:

Gombos Katalin

Pápai SZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Fehérvári Úti Telephelye