Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Főági döntőbe jutott csapatok:
Bankkódolgatók
DFL
Pilóta Kekszek
Rosikadomi2021_036725
Banking Betyárs
Trois Cent Soixante Croissants
PénzGuruk
Részvénxek
Atomcsibék
BAN csapat
Profimimóza
Adós Aranyifjak
Pénziránytű iskolahálózati tagok döntőjébe jutott csapatok:
ORIGO
Pukkandúr
bájhájszelló
Csibecsapat
Esmeralda Kft.
Tigriscápák
Bbcoin
PénzÜgyészek
Pénzügyesek
Pénztárca
ALF
Kisautó
Főági regionális elődöntőbe jutott csapatok:
Banking Betyárs
Pilóta Kekszek
Profimimóza
Bankkódolgatók
Rosikadomi2021_036725
Hunfalva
Trois Cent Soixante Croissants
Barely Managing
Nem Vagyunk Szőkék
DFL
Mézik
BAN csapat
Makrélák
Adós Aranyifjak
PénzGuruk
Nektarinok
Részvénxek
Atomcsibék
Boiok
SzakmaÁszok
Pénziránytű iskolahálózati tagok elődöntőjébe jutott csapatok:
bájhájszelló
Pukkandúr
ORIGO
Pénztárca
Csibecsapat
Adócsalók
Esmeralda Kft.
PénzÜgyészek
Bbcoin
Queens
GT bankráció
Köszmasz
Kisautó
ALF
Észbontók10
KözgazdÁszok
matekosok
Bankár Klán
Pénzelme
Tigriscápák
BankÜGYESEK
E.T.T.
Never Simp for woman
Profi Girls
Húszezresek
Wolves of Wall Street
Tőzsdecápák
200+ÁFA
Pillempatty
Pénzügyesek
BankCode 2020 döntő

2020. április 24-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

A döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Részvény-futam Online tesztsor Eset-tanulmány Kereske-delmi bank feladat Forrás-elemzés Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

Az MNB Pénzmúzeuma és a Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

Bízunk benne, hogy jövőre is találkozunk, addig is legyetek naprakészek, kövessétek figyelemmel a Pénzmúzeum és a Pénziránytű Alapítvány Facebook és weboldalait!

a Szervezők

BankCode 2020 iskolahálózati döntő

2020. április 20-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny iskolahálózati döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

Az iskolahálózati döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Online tesztsor Pénzügyi intézmény
rendszer
Befektetési számítások Vásárlási szokások Képrejtvény Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

A Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

A versenyben legaktívabb (a legtöbb aktívan játszó csapatot delegáló) iskolahálózati tag az Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma volt, az ő nyereményük 150 000 Ft értékű utalvány.

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

a Szervezők

Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: x pont TODO
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • TODO
Dél-magyarországi régió
  • TODO
Nyugat-magyarországi régió
  • TODO
Kelet-magyarországi régió
  • TODO
Iskolahálózati forduló
  • TODO
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
41 Összpontszám: 592 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 235 pont
  • 2. forduló: 213 pont
  • 3. forduló: 144 pont

GT bankráció

Csapatkapitány:

Horváth Ákos

Csapattagok:
  • Simon Bence
  • Ridavits Rómeó
Felkészítő:

Pék Attiláné

Vas Megyei SZC Gépipari és Informatikai Technikum
42 Összpontszám: 590 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 236 pont
  • 2. forduló: 216 pont
  • 4. forduló: 138 pont

SzakmaÁszok

Csapatkapitány:

Tudja Enikő Katalain

Csapattagok:
  • Burai Ramóna
  • Gál Patrik
Felkészítő:

Lénárt Renáta

Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
43 Összpontszám: 589 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 233 pont
  • 2. forduló: 202 pont
  • 3. forduló: 154 pont

Tőzsdecápák

Csapatkapitány:

Tóth Tamás István

Csapattagok:
  • Pásti Dorottya Sára
  • Kajer Fruzsina
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
44 Összpontszám: 585 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 244 pont
  • 2. forduló: 198 pont
  • 3. forduló: 143 pont

BankÜGYESEK

Csapatkapitány:

Szabó Dorina

Csapattagok:
  • Pál Tifani Anett
  • Csikós Nikolett Kitti
Felkészítő:

Hegedűs Mária

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum
45 Összpontszám: 580 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 254 pont
  • 2. forduló: 183 pont
  • 3. forduló: 143 pont

Profi Girls

Csapatkapitány:

Palcsák Márta

Csapattagok:
  • Németh Ilona
  • Apsaj Rebeka
Felkészítő:

Margiticsné Pócsik Éva

Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium
46 Összpontszám: 576 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 233 pont
  • 2. forduló: 200 pont
  • 3. forduló: 143 pont

200+ÁFA

Csapatkapitány:

Sasvári Angelika

Csapattagok:
  • Bárdossy Réka
  • Sármán Antónia
Felkészítő:

Kozma Sándor

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
47 Összpontszám: 573 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 244 pont
  • 2. forduló: 202 pont
  • 3. forduló: 127 pont

Észbontók10

Csapatkapitány:

Horváth István Gergő

Csapattagok:
  • Tóth Alina
  • Nemes-Nagy Dóra
Felkészítő:

Hegedűs Mária

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum
48 Összpontszám: 560 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 223 pont
  • 2. forduló: 224 pont
  • 3. forduló: 113 pont

Kisautó

Csapatkapitány:

Győrffy Johanna

Csapattagok:
  • Márton Kristóf
  • Várkonyi Zsombor
Felkészítő:

Simonovits András

Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
49 Összpontszám: 558 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 233 pont
  • 2. forduló: 211 pont
  • 3. forduló: 114 pont

matekosok

Csapatkapitány:

Kiss Emma

Csapattagok:
  • Veres Mercédesz
  • Valach Mihály
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
50 Összpontszám: 541 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 232 pont
  • 2. forduló: 221 pont
  • 4. forduló: 88 pont

Boiok

Csapatkapitány:

Svintek Richárd

Csapattagok:
  • Mező-Kerekes Márk
  • Kovács Dorina
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
51 Összpontszám: 461 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 255 pont
  • 2. forduló: 206 pont

Imrések

Csapatkapitány:

Bárdossy Dorottya

Csapattagok:
  • Csákay Kolos
  • Urbancsek János
Felkészítő:

Eötvös Soma Bence György

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
52 Összpontszám: 447 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 239 pont
  • 2. forduló: 208 pont

Pink Flamingók

Csapatkapitány:

Novák-Schattmann Tímea

Csapattagok:
  • Bogos Lili
  • Csernik Bianka
  • Kocsis Luca
Felkészítő:

Novák-Schattmann Tímea

Tolna Megyei SZC Perczel Mór Technikum és Kollégium
53 Összpontszám: 443 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 249 pont
  • 2. forduló: 194 pont

NPI

Csapatkapitány:

Czibulka Sára Johanna

Csapattagok:
  • Solymosi Júlia
  • Gyetvai Zsófia Mária
  • Czibulka Sára Johanna
Felkészítő:

Eötvös Soma Bence

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
54 Összpontszám: 440 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 242 pont
  • 2. forduló: 198 pont

Fallen Angels

Csapatkapitány:

Bencze Ágota Virág

Csapattagok:
  • Tóth Bence
  • Szalay Endre Csongor
Felkészítő:

Katona Miklós Ottó

Sylvester János Református Gimnázium és Szakgimnázium
55 Összpontszám: 430 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 261 pont
  • 2. forduló: 169 pont

Stréberek

Csapatkapitány:

Rozs Réka

Csapattagok:
  • Farkas Réka
  • Horváth Lajos
Felkészítő:

Láng Nóra

Bajai SZC Türr István Technikum
56 Összpontszám: 430 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 242 pont
  • 2. forduló: 188 pont

Galagonya FC

Csapatkapitány:

Szőcs Zsombor Árpád

Csapattagok:
  • Páli András
  • Horváth Dávid
Felkészítő:

Molnár Magdolna

Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
57 Összpontszám: 426 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 220 pont
  • 2. forduló: 206 pont

Zárcsökkentők

Csapatkapitány:

Petruska Martin

Csapattagok:
  • Petruska Martin
  • Dvorszki Soma
  • Jámbor Máté
Felkészítő:

Gombos Katalin

Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
58 Összpontszám: 425 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 223 pont
  • 2. forduló: 202 pont

Gyémánt Kezűek

Csapatkapitány:

Max Malata

Csapattagok:
  • Bánki Ábel
  • Blaskó Bálint
  • Malata Maximilián
Felkészítő:

Szűcs Tamás

Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola
59 Összpontszám: 425 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 232 pont
  • 2. forduló: 193 pont

Hoshi

Csapatkapitány:

Palásti Anna

Csapattagok:
  • Szénási Szabina
  • Aleksza Natasa
Felkészítő:

Böröcz Ágnes

Szekszárdi SZC Bezerédj István Szakképző Iskolája
60 Összpontszám: 425 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 216 pont
  • 2. forduló: 209 pont

Banktudorok

Csapatkapitány:

Tamasi Liliána

Csapattagok:
  • Gál Blanka
  • Kovács Máté Bendegúz
  • Tamasi Liliána
Felkészítő:

Kiss Katalin

Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Turisztikai Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája