Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Főági döntőbe jutott csapatok:
Bankkódolgatók
DFL
Pilóta Kekszek
Rosikadomi2021_036725
Banking Betyárs
Trois Cent Soixante Croissants
PénzGuruk
Részvénxek
Atomcsibék
BAN csapat
Profimimóza
Adós Aranyifjak
Pénziránytű iskolahálózati tagok döntőjébe jutott csapatok:
ORIGO
Pukkandúr
bájhájszelló
Csibecsapat
Esmeralda Kft.
Tigriscápák
Bbcoin
PénzÜgyészek
Pénzügyesek
Pénztárca
ALF
Kisautó
Főági regionális elődöntőbe jutott csapatok:
Banking Betyárs
Pilóta Kekszek
Profimimóza
Bankkódolgatók
Rosikadomi2021_036725
Hunfalva
Trois Cent Soixante Croissants
Barely Managing
Nem Vagyunk Szőkék
DFL
Mézik
BAN csapat
Makrélák
Adós Aranyifjak
PénzGuruk
Nektarinok
Részvénxek
Atomcsibék
Boiok
SzakmaÁszok
Pénziránytű iskolahálózati tagok elődöntőjébe jutott csapatok:
bájhájszelló
Pukkandúr
ORIGO
Pénztárca
Csibecsapat
Adócsalók
Esmeralda Kft.
PénzÜgyészek
Bbcoin
Queens
GT bankráció
Köszmasz
Kisautó
ALF
Észbontók10
KözgazdÁszok
matekosok
Bankár Klán
Pénzelme
Tigriscápák
BankÜGYESEK
E.T.T.
Never Simp for woman
Profi Girls
Húszezresek
Wolves of Wall Street
Tőzsdecápák
200+ÁFA
Pillempatty
Pénzügyesek
BankCode 2020 döntő

2020. április 24-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

A döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Részvény-futam Online tesztsor Eset-tanulmány Kereske-delmi bank feladat Forrás-elemzés Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

Az MNB Pénzmúzeuma és a Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

Bízunk benne, hogy jövőre is találkozunk, addig is legyetek naprakészek, kövessétek figyelemmel a Pénzmúzeum és a Pénziránytű Alapítvány Facebook és weboldalait!

a Szervezők

BankCode 2020 iskolahálózati döntő

2020. április 20-án lezajlott a BankCode 2020 pénzügyi tanulmányi verseny iskolahálózati döntője. A döntő online formában került lebonyolításra. A csapatok 5 feladatban mérték össze tudásukat, megbirkózva a csapattagok közötti kapcsolattartás kihívásaival is.

Az iskolahálózati döntő eredményei:

Helyezés CSAPATNÉV Online tesztsor Pénzügyi intézmény
rendszer
Befektetési számítások Vásárlási szokások Képrejtvény Tanári fórum Összes pontszám:
1. TODO

A Pénziránytű Alapítvány díjazottjai az első három helyezett csapat és felkészítő tanáruk, az ő nyereményeik:

Csapat neve Felkészítő neve Iskola neve Nyeremény
TODO TODO TODO TODO

A versenyben legaktívabb (a legtöbb aktívan játszó csapatot delegáló) iskolahálózati tag az Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma volt, az ő nyereményük 150 000 Ft értékű utalvány.

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

a Szervezők

Iskolahálózati döntőbe jutott csapatok
1 Összpontszám: x pont TODO
3. fodulóba jutott csapatok
Régió Csapat  
Budapest és az észak-magyarországi régió
  • TODO
Dél-magyarországi régió
  • TODO
Nyugat-magyarországi régió
  • TODO
Kelet-magyarországi régió
  • TODO
Iskolahálózati forduló
  • TODO
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
61 Összpontszám: 424 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 232 pont
  • 2. forduló: 192 pont

Kumulálók

Csapatkapitány:

Major-Nemes Kristóf

Csapattagok:
  • Csia Rajmund
  • Gaskó Botond
Felkészítő:

Törökné Dr. Bodzsár Mária

Gödöllői Török Ignác Gimnázium
62 Összpontszám: 423 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 231 pont
  • 2. forduló: 192 pont

VMG

Csapatkapitány:

Bence Basa

Csapattagok:
  • Havasi Bercel
  • Gombkötő Kristóf
Felkészítő:

Nagy Bence

Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
63 Összpontszám: 423 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 214 pont
  • 2. forduló: 209 pont

Teametya

Csapatkapitány:

Stoll Barnabás

Csapattagok:
  • Lőrincz Vivien
  • Orosz Laura
Felkészítő:

Szabó Eszter

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
64 Összpontszám: 422 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 237 pont
  • 2. forduló: 185 pont

Neumanusok

Csapatkapitány:

Juhász Keve

Csapattagok:
  • Nagy Kristóf Gábor
  • Tóth Norbert
Felkészítő:

Czuforné Kleszó Éva

Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
65 Összpontszám: 421 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 216 pont
  • 2. forduló: 205 pont

VégtelenMozgóDiszkrét

Csapatkapitány:

Vasók Zsuzsa

Csapattagok:
  • Fecskovics Mike
  • Pálfi Helga
  • Vasók Zsuzsa
Felkészítő:

Kiss Beáta

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
66 Összpontszám: 421 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 217 pont
  • 2. forduló: 204 pont

Pénzes Pockok

Csapatkapitány:

Varga Dzsenifer

Csapattagok:
  • Vas Rebeka
  • Szentgyörgyi Kitti
Felkészítő:

Gömöriné Sáfián Klaudia

Salgótarjáni SZC Fáy András Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Pásztó, Rákóczi út 5. Alatti Telephelye
67 Összpontszám: 419 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 214 pont
  • 2. forduló: 205 pont

Kreatív név

Csapatkapitány:

Kovács Benjamin

Csapattagok:
  • Németh Lilien
  • Gál Boglárka
Felkészítő:

Bereznai-Tóth Zsuzsanna

Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
68 Összpontszám: 417 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 232 pont
  • 2. forduló: 185 pont

PénzSztárok

Csapatkapitány:

Nagy-Pál Eszter

Csapattagok:
  • Molnár Zsolt Lajos
  • Mihályi Attila
Felkészítő:

Nagy Georgina

Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum
69 Összpontszám: 417 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 215 pont
  • 2. forduló: 202 pont

A Polc

Csapatkapitány:

Szabó Beatrix Olívia

Csapattagok:
  • Nagy Zsuzsa
  • Hegyaljai Helga
Felkészítő:

Diószegi Sándorné

Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
70 Összpontszám: 417 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 209 pont
  • 2. forduló: 208 pont

The Jester

Csapatkapitány:

Némethi Alex

Csapattagok:
  • Pelyák Zsolt
  • Nótáros Lajos Bence
Felkészítő:

Suba István

Tóth Árpád Gimnázium
71 Összpontszám: 417 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 235 pont
  • 2. forduló: 182 pont

PénzÉsz

Csapatkapitány:

Pomaházi Krisztina

Csapattagok:
  • Montvai Dóra
  • Kiss Kinga
Felkészítő:

Czuforné Kleszó Éva

Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
72 Összpontszám: 415 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 249 pont
  • 2. forduló: 166 pont

pénzrablók005

Csapatkapitány:

Kababik Alitta

Csapattagok:
  • Kababik Katinka
  • Kálmán Luca
Felkészítő:

Bihari Sándorné

Szent István Katolikus Technikum és Gimnázium
73 Összpontszám: 415 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 216 pont
  • 2. forduló: 199 pont

N.R.B

Csapatkapitány:

Réka Kovács

Csapattagok:
  • Pekó Bendegúz
  • Klausz Norbert
Felkészítő:

Juhászné Kapás Judit Julianna

Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
74 Összpontszám: 414 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 212 pont
  • 2. forduló: 202 pont

AHA

Csapatkapitány:

Gyetkó Hajnalka

Csapattagok:
  • Tóháti Anna
  • Molnár Andrea Noémi
Felkészítő:

Székelyné Ésik Mónika

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma
75 Összpontszám: 414 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 235 pont
  • 2. forduló: 179 pont

Bármilehet

Csapatkapitány:

Kovács Helga Rozina

Csapattagok:
  • Frommer Victoria Kamilla
  • Kaczur László Gergő
Felkészítő:

Fábics István

Budapesti Gazdasági SZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum
76 Összpontszám: 413 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 207 pont
  • 2. forduló: 206 pont

Harsányis lányok

Csapatkapitány:

Ottmájer Fanni

Csapattagok:
  • Stáhl Hajnalka
  • Pál Alexandra
Felkészítő:

Hatvani Katalin

Budapesti Gazdasági SZC Harsányi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
77 Összpontszám: 412 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 221 pont
  • 2. forduló: 191 pont

Nateam

Csapatkapitány:

Lukács Gergő

Csapattagok:
  • Bencsics Evelin
  • Lukács Gergő
  • Bári Laura
Felkészítő:

Wally Eszter

Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
78 Összpontszám: 412 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 246 pont
  • 2. forduló: 166 pont

Kisokosok

Csapatkapitány:

Havril Lilla

Csapattagok:
  • Maros Ferenc
  • Serfőző Tamara
Felkészítő:

Bihari Sándorné

Szent István Katolikus Technikum és Gimnázium
79 Összpontszám: 412 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 223 pont
  • 2. forduló: 189 pont

Tudóstársaság

Csapatkapitány:

Lőrincz Fanni

Csapattagok:
  • Csehi Loretta
  • Csiszár Anikó
Felkészítő:

Vig Csilla

Tatabányai SZC Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Szakgimnáziuma
80 Összpontszám: 411 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 214 pont
  • 2. forduló: 197 pont

Pindúr Pandúrok

Csapatkapitány:

Pataki Lili

Csapattagok:
  • Suba Orsolya Anita
  • Nádasi Boglárka Csenge
Felkészítő:

Ecsediné Gyulai Mária

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma