Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
61 Összpontszám: 161 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 161 pont

Államcsőd

Csapatkapitány:

Farkas Gergely

Csapattagok:
  • Mercz Dániel János
  • Martonosi Bendegúz György
  • Seregi Tamás Ádám
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
62 Összpontszám: 160 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 160 pont

Kicsi Gesztenyék

Csapatkapitány:

Dr. Szabó Tibor

Csapattagok:
  • Ónodi Tamás
  • Péter-Szabó Sára
  • Vid Levente
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma
63 Összpontszám: 160 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 160 pont

A Klapka út farkasai

Csapatkapitány:

Lénárt Renáta

Csapattagok:
  • Pozsik Panna
  • Fenyvesi Domonkos
  • Elek Olivér
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
64 Összpontszám: 160 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 160 pont

Pénzügyesek

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Frank Bettina
  • Behofsits Réka
  • Horváth Alexandra
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
65 Összpontszám: 159 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 159 pont

Soproni Kúpteam

Csapatkapitány:

Hrubyné Pál Tímea

Csapattagok:
  • Fodor Bendegúz
  • Schlögl Bence
  • Szűrszabó Andor
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
66 Összpontszám: 159 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 159 pont

Überraschung

Csapatkapitány:

Hrubyné Pál Tímea

Csapattagok:
  • Benke Norbert
  • Molnár Laura
  • Mikó Vivien
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
67 Összpontszám: 159 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 159 pont

Berendezés

Csapatkapitány:

Gombos Katalin

Csapattagok:
  • Zergi Bálint
  • Kovács Martin László
  • Cseszneki Áron
Pápai SZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
68 Összpontszám: 159 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 159 pont

Katicák

Csapatkapitány:

Hajdu István

Csapattagok:
  • Prei Máté
  • Simon Olivér
  • Liptai Szebasztián Rómeó
Pápai SZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
69 Összpontszám: 158 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 158 pont

KÉK

Csapatkapitány:

Horváth Erzsébet

Csapattagok:
  • Göcző Cintia
  • Simon Manassé
  • Szabó Mátyás
Pápai SZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
70 Összpontszám: 157 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 157 pont

Kiskacsa

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Kreisz Barbara
  • Jakab Éva
  • Takács Ádám
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
71 Összpontszám: 157 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 157 pont

Csöcsösök

Csapatkapitány:

Csordás Zoltán

Csapattagok:
  • Árk Fanni
  • Csengeri Izabella
  • Berkics Béta
Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
72 Összpontszám: 157 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 157 pont

Adócsalók

Csapatkapitány:

Deákné Horváth Mónika

Csapattagok:
  • Lovas Imre
  • Szatmári-Nagy Zoltán
  • Tompai Petra Kitti
Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
73 Összpontszám: 157 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 157 pont

Molnár család

Csapatkapitány:

Katona Judit

Csapattagok:
  • Veszprémi Enid Viktória
  • Kopácsi Kata Noémi
  • Tamási Liza
Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
74 Összpontszám: 156 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 156 pont

Girl power

Csapatkapitány:

Horváth Erzsébet

Csapattagok:
  • Rácz Viktória
  • Túri Edina
  • Varga Réka
Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
75 Összpontszám: 156 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 156 pont

Csajszibarackok

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Bris Laura
  • Takács Dorina
  • Nyulász Karina
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
76 Összpontszám: 156 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 156 pont

hercegnők

Csapatkapitány:

Kurucz Mercédesz Dóra

Csapattagok:
  • Kurucz Mercédesz Dóra
  • Szebegyinszki Dorina
  • Szőke Noémi Janka
Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
77 Összpontszám: 156 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 156 pont

BadBoys

Csapatkapitány:

Fazakas-Nyitrai Ildikó Enikő

Csapattagok:
  • Szilágyi Tamás
  • Bozsik Baldvin
  • Kiss Péter
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
78 Összpontszám: 155 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 155 pont

Team_Cobra

Csapatkapitány:

Székelyné Ésik Mónika

Csapattagok:
  • Deményi Dániel
  • Varga László
  • Rácz Ákos
Debreceni Szakképzési Centrum
79 Összpontszám: 155 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 155 pont

Fáynatic

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Fazekas Martin
  • Radics Krisztofer
  • Kéri Kálmán
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
80 Összpontszám: 155 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 155 pont

WiNaVi

Csapatkapitány:

Székely Réka

Csapattagok:
  • Nagy Bálint
  • Winkler Ákos
  • Vidó Márton
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium