Megoldó kulcsok

A verseny már javában tart, az eredményeket folyamatosan nyomon követheted a lenti táblázatban. A már véget ért kvízek megoldásait a lenti gombbal tudjátok elérni. Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Megoldások megtekintése
Helyezések
# Pontszám Csapat Intézmény  
81 Összpontszám: 154 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 154 pont

Gazdasági Muskétások

Csapatkapitány:

Lengyelné Makay Helga

Csapattagok:
  • Bába Emese
  • Sárközi Krisztina
  • Giehr Anita
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
82 Összpontszám: 154 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 154 pont

RENORÉ

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Lőkös Réka
  • Krisztin Rebeka
  • Gergely Noémi
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
83 Összpontszám: 154 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 154 pont

Gepárd Team Security Vagyonvédelemi Kft.

Csapatkapitány:

Deákné Horváth Mőniika

Csapattagok:
  • Ladányi Zalán
  • Bakai Zsombor
  • Kivált Kornél
Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
84 Összpontszám: 154 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 154 pont

Legális pénzmosás

Csapatkapitány:

Sebestény Mihályné

Csapattagok:
  • Opra Tamás
  • Tóth Attila
  • Győri Nándor
Gyulai SZC Ady Endre-Bay Zoltán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
85 Összpontszám: 153 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 153 pont

Hitelintézetesek

Csapatkapitány:

Sipos Tünde

Csapattagok:
  • Adler György Márk
  • Krammer Krisztián Roland
  • Spankó Ferenc Ferdinánd
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
86 Összpontszám: 153 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 153 pont

WeStSiDe

Csapatkapitány:

Bereczki Mária

Csapattagok:
  • Pákozdi Rebeka
  • Bődi Csenge
  • Gervai Ádám
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
87 Összpontszám: 153 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 153 pont

Csajok

Csapatkapitány:

Sipos Tünde

Csapattagok:
  • Orosz Amália
  • Kellner Vivien
  • Tóth Kitti
Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
88 Összpontszám: 152 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont

lodozso

Csapatkapitány:

Sesztákné Kappanószki Ildikó

Csapattagok:
  • Szabó Dorina
  • Vizes Zsófia
  • Kiss Lotti
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
89 Összpontszám: 152 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont

kecskehús

Csapatkapitány:

Fazakas-Nyitrai Enikő

Csapattagok:
  • Bartha Luca
  • Láng Rebeka
  • Rumó Klaudia
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
90 Összpontszám: 152 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 152 pont

Traktorok

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Ujlaky Anita
  • Erős István
  • Tőkés Anna
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
91 Összpontszám: 151 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 151 pont

Csambiik

Csapatkapitány:

Borbély Ferenc

Csapattagok:
  • Muzsai Máté
  • Schifferer Márton
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
92 Összpontszám: 151 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 151 pont

KCAFX

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Kurutz Péter
  • Halász Márk
  • Eitler Barnabás
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
93 Összpontszám: 151 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 151 pont

Bankódolók

Csapatkapitány:

Kissné Horváth Ágnes

Csapattagok:
  • Kaskötő Nándor
  • Uzonyi Zsófia
  • Fegyveres Flóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
94 Összpontszám: 151 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 151 pont

Törtetők

Csapatkapitány:

Dalmady Tünde

Csapattagok:
  • Konkoly Krisztina
  • Takács Dorina
  • Hanzli Kevin
Tatabányai SZC Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Szakgimnáziuma
95 Összpontszám: 150 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 150 pont

Bocik

Csapatkapitány:

Kládlerné Kertész Katalin

Csapattagok:
  • Fülep Kata
  • Bali Viktória
  • Hajtó Csilla
Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma
96 Összpontszám: 150 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 150 pont

PAIZSKÁK

Csapatkapitány:

Csordás Zoltán

Csapattagok:
  • Farkas Nikoletta
  • Horváth Judit
  • Sipos Henrietta
Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
97 Összpontszám: 148 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 148 pont

N-Agyok

Csapatkapitány:

Fürjész Emese

Csapattagok:
  • Nagy Ernő
  • Dudás Mátyás Torda
  • Madák Dávid
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
98 Összpontszám: 147 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 147 pont

Bankrabló hangyák

Csapatkapitány:

Csordás Zoltán

Csapattagok:
  • Kiss Izabell
  • Fülöp Regina
  • Vörös Viktória
Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma
99 Összpontszám: 147 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 147 pont

Triász

Csapatkapitány:

Heiner Nóra

Csapattagok:
  • Szalkai Lili
  • Bernáth Fanni
  • Rimóczi Zsanett
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye
100 Összpontszám: 147 pont
Fordulónkénti pontszámok:
  • 1. forduló: 147 pont

ZÁRCSÖKKENTŐK

Csapatkapitány:

Gombos Katalin

Csapattagok:
  • Petruska Martin
  • Dvorszki Soma
  • Jámbor Máté
Pápai SZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma